Dostawa drobnych artykułów laboratoryjnych oraz akcesoriów laboratoryjnych
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00058158
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-15 15:47
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6341013159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Stoły lub akcesoria do przeprowadzania sekcji zwierzątProbówkiPipety i akcesoria laboratoryjneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneSkalpele i noże chirurgiczneLaboratoryjne wyroby szklaneStrzykawkiWorki do przewozu zwłokKońcówki pipetPojemniki do przechowywaniaRękawice jednorazowePojemniki i kosze na odpady i śmieciChusteczki jednorazowePrzyrządy pomiaroweTermometryNoże kuchenneOdzież ochronna i zabezpieczającaFolia
Wykonawcy
43 przyznane
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1717,2 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
21 641,22 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
3868,11 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
380,83 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
233,7 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1555,95 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1421,14 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1623,6 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
359,16 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
24,6 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
5289 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
1107 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
132,84 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
202,95 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
4309,92 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
5346 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
302,4 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
147,6 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
411,8 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
10 417,62 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
10 713,07 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1741,68 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1849,61 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
641,14 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
641,14 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
2029,5 PLN"WITKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
3813 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
365,31 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
216 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
664,2 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
4328,48 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
519,09 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
332,1 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
158,76 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
1306,26 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
468,68 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
2150,14 PLNLABINDEX S.C., MARCIN GRZELKA, MICHALIS STAMBULDZYSWarszawa, PL
4329,6 PLNFOSS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1723,16 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
5414,71 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
885,6 PLNZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
2613,75 PLN"WITKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
221,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.