Poprawa gospodarki ściekowej w gminie Besko
GMINA BESKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00050970
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00050970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-09 08:04
- Lokalizacja
- Besko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53ed135f-7769-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 6871783988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00050970 z dnia 2022-02-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa gospodarki ściekowej w gminie Besko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BESKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podkarpacka 5
1.5.2.) Miejscowość: Besko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-524
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134673061
1.5.8.) Numer faksu: 134673520
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sr@besko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.besko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.besko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa gospodarki ściekowej w gminie Besko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53ed135f-7769-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001879/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa gospodarki ściekowej w gminie Besko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00021239/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SR.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1138211,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest w szczególności zaprojektowanie i wykonanie roboty budowlanej polegającej na budowie instalacji technologicznej do przetwarzania ustabilizowanych osadów ściekowych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w miejscowości Besko, gm. Besko wraz z budową wiaty do 35 m2 do składowania granulatu. Doposażenie istniejącej prasy taśmowej w zagęszczacz wstępny osadu.
W ramach zadania przewiduje się również wymianę kraty koszowej na mechaniczną kratę zgrzebłową wraz z układem transportu skratek i prasopłuczką. Kolejnym elementem zadania jest modernizacja czterech przepompowni ścieków na terenie gminy Besko tj. PS Zamczyska, PS Zalew, PS Południowa, PS Olza Mymoń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45222100-0 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1924950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1924950,00 PLN
| 2022-02-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |