Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej w Szadku
Gmina i Miasto Szadek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00050843
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-08 16:48
- Lokalizacja
- Szadek, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8291708391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
3 przyznane
PIMA SPÓŁKA CYWILNA RADOSŁAW KRAUZE, KAMIL CIAPCZYŃSKISędziejowice, PL
33 200 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'SER-WIKA' SPÓŁKA JAWNABurzenin, PL
33 200 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'SER-WIKA' SPÓŁKA JAWNABurzenin, PL
26 487 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.