Wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego w 2022r z podziałem na zadania.
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00051038
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00051038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-09 08:43
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0906c401-78fd-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00051038 z dnia 2022-02-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego w 2022r z podziałem na zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego w 2022r z podziałem na zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0906c401-78fd-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029928/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego w 2022r z podziałem na zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00032466/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/ 2 /22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego powiatu krakowskiego w 2022 r. z podziałem na zadania, w zakresie przedstawionym w tabelach elementów rozliczeniowych – zał. nr 1.1 do SWZ: -Zadanie nr 1 – obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne.2. Zakres prac na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, uzupełnianie poboczy materiałem kamiennym, usuwanie namulisk, regulacje studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych, naprawa przepustów i innych elementów robót naprawczo – konserwacyjnych określonych w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.1).3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w tabelach elementów rozliczeniowych poszczególnych Zadań i w Specyfikacjach Technicznych Wykonaniai Odbioru Robót (ST).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 201983,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego powiatu krakowskiego w 2022 r. z podziałem na zadania, w zakresie przedstawionym w tabelach elementów rozliczeniowych – zał. nr 1.2 do SWZ: -Zadanie nr 2 – obejmuje drogi Rejonu II na terenie gmin: Krzeszowice, Liszki, Zabierzów. 2. Zakres prac na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, uzupełnianie poboczy materiałem kamiennym, usuwanie namulisk, regulacje studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych, naprawa przepustów i innych elementów robót naprawczo – konserwacyjnych określonych w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.2). 3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w tabelach elementów rozliczeniowych poszczególnych Zadań i w Specyfikacjach Technicznych Wykonaniai Odbioru Robót (ST).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 201983 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego powiatu krakowskiego w 2022 r. z podziałem na zadania, w zakresie przedstawionym w tabelach elementów rozliczeniowych – zał. nr 1.3 do SWZ: -Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki. 2. Zakres prac na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, uzupełnianie poboczy materiałem kamiennym, usuwanie namulisk, regulacje studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych, naprawa przepustów i innych elementów robót naprawczo – konserwacyjnych określonych w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.3). 3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w tabelach elementów rozliczeniowych poszczególnych Zadań i w Specyfikacjach Technicznych Wykonaniai Odbioru Robót (ST).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 201983 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót naprawczo-konserwacyjnych na drogach powiatowych powiatu krakowskiego powiatu krakowskiego w 2022 r. z podziałem na zadania, w zakresie przedstawionym w tabelach elementów rozliczeniowych – zał. nr 1.4 do SWZ: -Zadanie nr 4 – obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Słomniki. 2. Zakres prac na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, uzupełnianie poboczy materiałem kamiennym, usuwanie namulisk, regulacje studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych, naprawa przepustów i innych elementów robót naprawczo – konserwacyjnych określonych w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.4). 3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w tabelach elementów rozliczeniowych poszczególnych Zadań i w Specyfikacjach Technicznych Wykonaniai Odbioru Robót (ST).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.5.) Wartość części: 201983 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu oferta z najniższą ceną (tj.: 379 998,00 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj.: 250 000,00 zł).
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379998,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379998,00 PLN
| 2022-02-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |