Termomodernizacja budynku szkoły w miejscowości Winowno ul. Szkolna 1 wraz z montażem OZE
GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00052873
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00052873/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-10 10:45
- Lokalizacja
- Koziegłowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a771782f-5d79-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5771952310
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00052873 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku szkoły w miejscowości Winowno ul. Szkolna 1 wraz z montażem OZE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398505
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Moniuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-350
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 314 12 19
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izp@kozieglowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozieglowy.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kozieglowy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku szkoły w miejscowości Winowno ul. Szkolna 1 wraz z montażem OZE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a771782f-5d79-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052873
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004300/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Termomodernizacja budynku szkoły w miejscowości Winowno, ul. Szkolna 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00316198/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGK.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1210527,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Termomodernizacja budynku szkoły w miejscowości Winowno ul. Szkolna 1 wraz z montażem OZE
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.:
- docieplenie ścian zewnętrznych budynku
- docieplenie ścian piwnic do poziomu fundamentu oraz ścian fundamentowych
- docieplenie stropodachu wentylowanego
Planuje się również wykonanie następujących prac:
- wymiana obróbek blacharskich
-wymiana parapetów
- wymiana rynien i rur spustowych
- wykonanie nowego pokrycia zadaszenia nad głównym wejściem do budynku
- wymiana okładzin schodów zewnętrznych do budynku
- wykonanie opaski wokół budynku z kostki brukowej
- odtworzenie chodników z kostki brukowej rozebranych w wyniku prowadzenia prac dociepleniowych ścian piwnic oraz ścian fundamentowych niepodpiwniczonej części budynku
- wykonanie instalacji odgromowej, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, instalacji fotowoltaicznej 10kW
- wykonanie instalacji centralnego ogrzewania
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją
-Wykonanie wyjścia ewakuacyjnego z Sali przedszkolnej
3.Wykonawca zobowiązany jest poprzez odpowiedni dobór materiałów/urządzeń do osiągnięcia efektu energetycznego, który udokumentuje przedstawiając audyt energetyczny powykonawczy po zakończeniu rzeczowej realizacji zadania projektu. Pierwszy audyt energetyczny powykonawczy musi stanowić element dokumentacji powykonawczej odbiorowej (operatu kolaudacyjnego).
3.1 Z audytu powykonawczego winny wynikać, Wskaźniki produktu i inne wskaźniki rzeczowe stosowane w celu monitorowania postępów:
-Powierzchnia użytkowa budynków poddanych termomodernizacji [ m2 ] Ogółem wartość docelowa 638.00000
- Szacowany roczny spadek emisji gazów cieplarnianych (obligatoryjny) [tony równoważnika CO2] Ogółem wartość docelowa 47.13123
- Liczba wybudowanych jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE (obligatoryjny) [ szt. ] Ogółem wartość docelowa 1.00000
- Liczba zmodernizowanych energetycznie budynków [ szt. ] Ogółem wartość docelowa 1.00000
Sposób pomiaru: najpóźniej w dniu zakończenia rzeczowej realizacji projektu na podstawie protokołu odbioru i audytu energetycznego porealizacyjnego.
3.2 Z audytu powykonawczego winny wynikać, Wskaźniki rezultatu:
-Ilość zaoszczędzonej energii elektrycznej [ MWh/rok ] Ogółem wartość docelowa 7.24097
- Ilość zaoszczędzonej energii cieplnej [ GJ/rok ] Ogółem wartość docelowa 606.67000
-Zmniejszenie zużycia energii końcowej w wyniku realizacji projektu [ GJ/rok ] Ogółem wartość docelowa 632.73748
-Produkcja energii elektrycznej z nowo wybudowanych instalacji wykorzystujących OZE
[ MWhe/rok ] Ogółem wartość docelowa 9.52862
- Dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych [ MWe ] Ogółem wartość docelowa 0.01000
- Zmniejszenie rocznego zużycia energii pierwotnej w budynkach publicznych (obligatoryjny)
[ kWh/rok ] Ogółem wartość docelowa 207094.29289
-Stopień redukcji PM 10 [ tony/rok ]Ogółem wartość docelowa 0.00066
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekt budowlano – wykonawczy – branża architektoniczna , projekt budowlany – branża elektryczna, projekt wykonawczy – branża elektryczna ; projekt budowlany – branża sanitarna; projekt wykonawczy – branża sanitarna; STWiOR, Audyt Energetyczny, Projekt wyjścia ewakuacyjnego z Sali przedszkolnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 999542,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1450575,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 999542,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe TERMOBUD W.Połacik, R. Bodanko Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732840535
7.3.3) Ulica: Św. Rocha 219B
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. P.H.U."SANIT-GAZ" Marek Głebocki - branża sanitarna
2. Zuki Skęda Jarosław - branża elektryczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 999542,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-09| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |