„Modernizacja budynku Urzędu Miasta w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 7 – instalacja systemu oddymiania klatki schodowej oraz oświetlenia awaryjnego”.
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449725
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-08 08:45
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7765edd3-3920-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449725 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Urzędu Miasta w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 7 – instalacja systemu oddymiania klatki schodowej oraz oświetlenia awaryjnego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7765edd3-3920-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku Urzędu Miasta w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 7 – instalacja systemu oddymiania klatki schodowej oraz oświetlenia awaryjnego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7765edd3-3920-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039091/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja budynku Urzędu Miasta przy ul. Mickiewicza 7 - Instalacja systemu oddymiania klatki schodowej oraz oświetlenia awaryjnego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Branża budowlana: demontaż stolarki wraz z odkuciem ościeżnic – okno oraz drzwi, montaż stolarki: okno O3 oraz drzwi D2; przesunięcie otworu okiennego, zamurowanie ściany po przesunięciu otworu, uzupełnienie tynków, izolacji termicznej, malowanie; wykonanie bruzd pod instalacje wewnętrzne systemu p.poż. przygotowanie powierzchni po bruzdowaniu, montaż sufitów podwieszonych w korytarzach (parter, I, II, III piętro), malowanie ścian korytarzy wszystkich kondygnacji; odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej wokół budynku.
- Branża elektryczna: WLZ i rozdzielnice elektryczne, okablowanie wypustów oświetleniowych i łączników, oprawy oświetleniowe, instalacja odgromowa, połączenia wyrównawcze, instalacja oddymiania, pomiary robót elektrycznych,
UWAGA: Wykonawca powinien wziąć pod uwagę, że prace będą realizowane w obiekcie czynnym i wszystkie prace „głośne” powinny odbywać się po godzinach pracy Urzędu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |