Budowa drogi gminnej nr 632049P Orlina Duża - Białobłoty

Gmina Gizałki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00053029
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00053029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-10 11:39
Lokalizacja
Gizałki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a38c21e-5749-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6080101633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-HANDLOWE MARZYŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJarocin, PL · lot 0
4 293 896,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00053029 z dnia 2022-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 632049P Orlina Duża - Białobłoty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gizałki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kaliska 28

1.5.2.) Miejscowość: Gizałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-308

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627411517

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gizalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gizalki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej nr 632049P Orlina Duża - Białobłoty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a38c21e-5749-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002261/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa drogi gminnej nr 632049P Orlina Duża - Białobłoty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00303199/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5475522,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie pn. Budowa drogi gminnej nr 632049P Orlina Duża - Białobłoty obejmuje wykonanie drogi o długości 3,011 km i szerokości jezdni 5,50 m. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie jezdni z mieszanki mineralno – asfaltowej
b) wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej,
c) wykonanie zjazdów indywidualnych z kostki brukowe,
d) wykonanie zjazdów indywidualnych z kruszywa łamanego,
e) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego,
f) wykonanie wyspy dzielącej z kostki brukowej betonowej,
g) wykonanie rowów przydrożnych,
h) wykonanie przepustów PEHD średnicy 400mm, 600mm,
i) wykonanie przepustów z rur żelbetowych średnicy 1200mm, 600mm,
j) wykonanie stalowej bariery ochronnej typu N2W2
k) ułożenie krawężników betonowych o wymiarach 15x30 cm,
l) ułożenie krawężników trapezowych o wymiarach 15x21 cm,
m) ułożenie krawężników betonowych o wymiarach 20x30 cm,
n) ułożenie obrzeży betonowych o wymiarach 8x30 cm,
o) ułożenie oporników betonowych o wymiarach 10x25 cm,
p) ułożenie ścieku przykrawężnikowego z dwurzędowej kostki brukowej betonowej,
q) ułożenie prefabrykowanego ścieku drogowego,
r) wykonanie wycinki drzew,
s) wykonanie oznakowania poziomego,
t) wykonanie oznakowania pionowego,
u) wykonanie wpustów betonowych wraz z przykanalikiem i studnią betonową - kanalizacja deszczowa,
v) wykonanie kanału kanalizacji deszczowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4293896,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7696640,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4293896,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „Marzyński” Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172196713

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 2

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4293896,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie finansowane w części ze środków Przyznanych Zamawiającemu w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowiony uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r.
2022-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane