”Budowa elektroenergetycznego przyłącza kablowego SN-15kV wraz z konsumentową stacją transformatorową SN/nn, Śrem, ul. Stanisława Staszica 1a, ” – znak sprawy: ZP 1/2022”
ŚREMSKI SPORT SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00053264
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00053264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-10 12:50
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-527f2cb7-7ab8-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7851762630
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00053264 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Budowa elektroenergetycznego przyłącza kablowego SN-15kV wraz z konsumentową stacją transformatorową SN/nn, Śrem, ul. Stanisława Staszica 1a, ” – znak sprawy: ZP 1/2022”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚREMSKI SPORT SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300831743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staszica 1a
1.5.2.) Miejscowość: Śrem
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sremskisport.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sremskisport.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Budowa elektroenergetycznego przyłącza kablowego SN-15kV wraz z konsumentową stacją transformatorową SN/nn, Śrem, ul. Stanisława Staszica 1a, ” – znak sprawy: ZP 1/2022”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-527f2cb7-7ab8-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030577/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa przyłącza kablowego SN 15kV
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030691/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 343836,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie konsumentowej stacji transformatorowo-rozdzielczej 15/0,4kV typu KS-25-36w/1000 proj. P.K.I WILK dla zasilania zakładu produkcyjnego w obiektów sportowych Śrem, ul. Stanisława Staszica 1a, dz. 2304/1, 2590/1.
Projektowana stacja przewidziana jest do zabudowy na działce Odbiorcy stycznie frontem do granicy pasa drogowego ul. Staszica.
Zgodnie z wydanymi warunkami przyłączenia stacja zasilana będzie z projektowanego
wolnostojącego złącza kablowego ZKSN posadowionego na działce nr 2304/1 stanowiącej własność Odbiorcy zlokalizowanego w sąsiedztwie proj. stacji transformatorowej. Złącze kablowe stanowi majątek ENEA Operator Sp. z o.o. i nie jest objęte niniejszym opracowaniem. Dla zasilania projektowanej stacji transformatorowej SN/nn należy wyprowadzić projektowany odcinek linii kablowej 3xNA2XS(F)2Y 150/25mm2 12/20kV z pola nr 1 w proj. złączu ZKSN (pole liniowe - w zakresie ENEA Operator). Początek i zakończenie projektowanej linii stanowić będą głowice kablowe typu POLT-24D/1XI umożliwiające podłączenie do pól liniowych rozdzielnic SN w proj. złączu kablowym i projektowanej stacji konsumentowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym z powodu braku ofert niepodlegających odrzuceniu Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |