Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulicy oznaczonej w planie zagospodarowania 18 KDD w ramach zadania pn. „Budowa ul. 18 KDD od ul. Rolniczej – I etap projektowanie”.
Miasto Piotrków Trybunalski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00053108
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00053108/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-02-10 12:04
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-698e43e0-8292-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 7712798771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00053108 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulicy oznaczonej w planie zagospodarowania 18 KDD w ramach zadania pn. „Budowa ul. 18 KDD od ul. Rolniczej – I etap projektowanie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/piotrkow_tryb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulicy oznaczonej w planie zagospodarowania 18 KDD w ramach zadania pn. „Budowa ul. 18 KDD od ul. Rolniczej – I etap projektowanie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-698e43e0-8292-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053108
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016777/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Budowa drogi 18 KDD (od ul. Rolniczej) etap I projektowanie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043408/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZ.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, tj. projektów: zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlanych, wykonawczych oraz technicznych budowy ulicy oznaczonej w planie zagospodarowania 18 KDD (o długości ok. 240mb) od ul. Rolniczej wraz z łopatką do zawracania, w ramach zadania pn.: „Budowa ul. 18 KDD od ul. Rolniczej – I etap projektowanie”:
1) Projekty budowlane obejmujące: projekt zagospodarowania terenu i projekty architektoniczno – budowlane - w ilości po 6 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału i 1 egzemplarz w formie cyfrowej (pdf i dwg) – dopuszcza się łączenie w jeden zeszyt projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany oraz projekty techniczne w ilości po 4 kompletne egzemplarze w formie papierowego oryginału i 1 egzemplarz w formie cyfrowej (pdf i dwg) dla wszystkich branż w tym:
a. branży drogowej wraz z elementami małej architektury,
b. branży elektrycznej,
c. branży sanitarnej,
d. usunięcia ewentualnych kolizji i przebudowy istniejących sieci uzbrojenia terenu.
2) Projekty wykonawcze dla wszystkich branż wymienionych w pkt 1, a także projektu wykonawczego usunięcia niezbędnych kolizji w przypadku ich wystąpienia.
3) Kosztorysy inwestorskie dla wszystkich branż.
4) Przedmiary robót dla wszystkich branż,
5) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla wszystkich branż.
6) Projekt zieleni wraz z jej inwentaryzacją, a w przypadku planowanej wycinki drzew i krzewów z uwagi na kolizje z ich częściami nadziemnymi i podziemnymi, wykonanie projektu zieleni obejmującego również wycinkę drzew i krzewów kolidujących z inwestycją.
7) Opracowanie dokumentacji geotechnicznej – wykonanie badań podłoża gruntowego i określenie warunków gruntowo-wodnych.
8) Zbiorcze zestawienie kosztów.
9) Projekt tymczasowej i stałej organizacji ruchu.
Obowiązki wykonawcy:
1) Uzyskanie wszelkich dokumentów, opinii, uzgodnień, zgód, decyzji, zezwoleń i sprawdzeń zastosowanych rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów, niezbędnych do prawidłowego wykonania prac projektowych.
2) Pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji inwestycji – we wszystkich branżach (maximum 5 pobytów) w okresie realizacji inwestycji.
3) Jednorazowa aktualizacja każdego z opracowanych kosztorysów inwestorskich.
4) Udział w pracach w komisji przetargowej w charakterze biegłego,
na zgłoszenie zamawiającego, w celu udzielania niezwłocznie odpowiedzi na pytania wykonawców dotyczących projektu w postępowaniu na wyłonienie wykonawcy zadania realizowanego na podstawie wykonanego projektu.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na umowę o pracę przez wykonawcę
lub podwykonawcę osób wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
Nie dokonano podziału zamówienia na części ponieważ stanowi całość techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111250-5 - Badanie gruntu
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |