Modernizacja dróg – etap III.
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00053686
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00053686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-10 14:27
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a671fa80-36e9-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00053686 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg – etap III.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4348245
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg – etap III.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a671fa80-36e9-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001774/37/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.51 Modernizacja dróg - etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246879/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg – etap III:
organizacja placu budowy wraz z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu,
mechaniczna rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej odcinka drogi (zgodnie z
przedmiarem robót), materiał z mechanicznej rozbiórki nawierzchni po załadunku wywieźć i
zutylizować w miejscu do tego przeznaczonym za potwierdzeniem odbioru i opłatą za
składowanie,
roboty rozbiórkowe np. rozbiórka istniejących krawężników, ław pod krawężnik z betonu itp.,
korytowanie pod nową podbudowę odcinka drogi zgodnie z przedmiarem robót,
załadunek i wywóz materiałów z rozbiórek, z korytowania do utylizacji,
wykonanie nowej podbudowy odcinka drogi (warstwa odsączająca z piasku + podbudowa z
kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie),
czyszczenie nawierzchni drogowej,
skropienie nawierzchni drogowej asfaltem, wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej (warstwa wiążąca + warstwa ścieralna) realizowanego
odcinka drogi zgodnie z przedmiarem robót,
regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – regulację istniejących studni
kanalizacji sanitarnej wykonać pod nadzorem i w uzgodnieniu z PWiK Żory, po wykonanych
robotach spisać i dostarczyć Zamawiającemu protokół odbioru wykonanych robót dotyczących
regulacji studni (protokół bezusterkowy spisany pomiędzy Wykonawcą robót oraz
przedstawicielem PWiK Żory),
pełna obsługa geodezyjna (okazanie granic działek pasa drogowego, pomiar geodezyjny
powykonawczy),
porządkowanie terenu po robotach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358433,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358433,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358433,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU "DIEGO" s.c. Grzegorz Gogol, Małgorzata Gogol ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 276413113
7.3.3) Ulica: ul. Nad Jeziorem 54
7.3.4) Miejscowość: Wisła Mała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-243
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358433,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |