Sukcesywna dostawa kruszyw do utwardzenie dróg na terenie gminy Sierakowice

Gmina Sierakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00131001
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00131001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-04 15:38
Lokalizacja
Sierakowice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f7cc91a-1b49-423b-b7b3-2a79844523df
Identyfikator
5891018894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoŻwir

Wykonawcy

1 przyznane

WŁADYSŁAW JOSKOWSKIMściszewice, PL · lot 0
238 374 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00131001 z dnia 2025-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa kruszyw do utwardzenie dróg na terenie gminy Sierakowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 30

1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_sierakowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa kruszyw do utwardzenie dróg na terenie gminy Sierakowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f7cc91a-1b49-423b-b7b3-2a79844523df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00131001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00677634/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Sukcesywna dostawa kruszyw do utwardzenie dróg na terenie gminy Sierakowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00044434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw do remontów dróg na terenie gminy Sierakowice w prognozowanych ilościach:

I. Kruszywo naturalne łamane frakcji 0 – 31,5 mm:
Szacowana ilość min. - 2 400,00.
Szacowana ilość z opcją - 3 600,00.
II. Kruszywo mineralne naturalne łamane (drogowe) frakcji 31,5 – 63 mm:
Szacowana ilość min. - 800,00.
Szacowana ilość z opcją - 1200,00.
III. Kruszywo naturalne frakcji 0-16 mm:
Szacowana ilość min. - 3 000,00.
Szacowana ilość z opcją - 4 500,00.
RAZEM KRUSZYW:
Szacowana ilość min. - 6 200,00.
Szacowana ilość z opcją - 9 300,00.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż, załadunek, ważenie, transport i rozładunek kruszywa w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
3. Kruszywa muszą spełniać niżej określone w normie PN-EN 13043/04 – Kruszywa do mieszanek bitumicznych i powierzchniowych utrwaleń stosowanych na drogach, lotniskach i innych powierzchniach przeznaczonych do ruchu. Dostarczone kruszywa nie powinny zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.).
4. Kruszywa muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, świadectwa lub deklaracje zgodności z w/w normami, które to dokumenty należy dostarczyć na każde wezwanie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212120-7 - Żwir

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238374,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 745380,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238374,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Eksploatacji Żwiru, Wyrób Pustaków i Bloczków Władysław Joskowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190153845

7.3.3) Ulica: Mściszewice 73b

7.3.4) Miejscowość: Mściszewice

7.3.5) Kod pocztowy: 83-321

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238374,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy