Dostawa substancji recepturowych dla UCK
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00077624
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-07 13:42
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9570730409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
64 przyznane
LOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
3567 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
885,6 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
605,16 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
7380 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1353 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
633,45 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
3075 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
965,55 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
896,06 PLNLogfarma Sp. z o. o.Modliniczka, PL
3075 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
7011 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
5535 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
5412 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
268,14 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
922,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
48 708 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
629,76 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
86,1 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
383,76 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
33 210 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
7687,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
560,88 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
12 915 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
4366,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1691,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
351 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
68 265 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
430,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
602,7 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
750,3 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
501,84 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
639,6 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
48 689,55 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
2952 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
76,26 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
11 623,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1033,2 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1691,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
81 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
3936 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
826,56 PLNLogfarma Sp. z o. o.Modlniczka, PL
282,9 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
214,91 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
409,59 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
12 300 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
277,98 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
3690 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
442,8 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
659,28 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
350,55 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
430,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1076,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
54,12 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
2238,6 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
900,36 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
11 512,8 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
215,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
947,1 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa
267,08 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
44 280 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1045,5 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
2306,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
1445,25 PLNLOGFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL
642,06 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.