Zagospodarowanie terenów zielonych przy jednostkach oświatowych na terenie miasta Kalisza w podziale na 2 Części
MIASTO KALISZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00064448
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00064448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-22 11:59
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f97ecfc-4dcd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6180015933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00064448 z dnia 2022-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów zielonych przy jednostkach oświatowych na terenie miasta Kalisza w podziale na 2 Części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenów zielonych przy jednostkach oświatowych na terenie miasta Kalisza w podziale na 2 Części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f97ecfc-4dcd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003750/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Zagospodarowanie terenów zielonych przy jednostkach oświatowych na terenie miasta Kalisza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284585/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 268751,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zieleniec – teren reprezentacyjno-wypoczynkowy przed głównym wejściem do Szkoły Podstawowej nr 12. Zakres rzeczowy obejmuje m. in.: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie chodnikówz kostki brukowej, wykonanie nawierzchni żwirowych, wykonanie trawników, dostawę i montaż elementów małej architektury: ławek z oparciem, koszy na śmieci, stojaków na rowery, tablicy z logo „Budżet Obywatelski Miasto Kalisz” (rozmiar i miejsce usytuowania do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji) oraz przestawienie istniejących latarni oświetleniowych zgodnie z technicznymi warunkami usunięcia kolizji wydanymi przez Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. z dnia 29.03.2021 r. latarni oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 151543,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zielone boiska w Publicznym Przedszkolu nr 27 „Radość” w Kaliszu – radosne dzieciaki. Zakres rzeczowy obejmuje m. in.: roboty ziemne i rozbiórkowe związane z rozebraniem nawierzchni betonowej, przygotowanie terenu pod wysiew traw, wykonanie chodników z kostki betonowej, wysiew nasion traw, wykonanie kwater wraz z wysiewem ziół i łąki kwietnej, nasadzenia krzewów ozdobnych, dostawę i montaż: piłkochwytów, bramek do gry w piłkę nożna, kosza do koszykówki, ławek z oparciem, domków dla owadów, wykonanie nawierzchni z mat przerostowych pod ławkami zlokalizowanymi w sąsiedztwie kwater ziołowo-kwietnych.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 117208,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie Części 1 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ ceny wszystkich złożonych ofert w przypadku tej Części przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (100.000,00 PLN). Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny żadnej ze złożonych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290772,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie Części 2 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ ceny wszystkich złożonych ofert w przypadku tej Części przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (105.000,00 PLN). Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny żadnej ze złożonych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183687,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208163,08 PLN
| 2022-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |