"Budowa siłowni zewnętrznych i placu zabaw w Kotli"
GMINA KOTLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00055681
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00055681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-14 08:54
- Lokalizacja
- Kotla, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a98c636-5361-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6931940547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00055681 z dnia 2022-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa siłowni zewnętrznych i placu zabaw w Kotli"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOTLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 93
1.5.2.) Miejscowość: Kotla
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-240
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768318361
1.5.8.) Numer faksu: 768318308
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kotla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.kotla.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa siłowni zewnętrznych i placu zabaw w Kotli"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a98c636-5361-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00037392/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa siłowni zewnętrznych i placu zabaw w Kotli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00296388/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.15.2021.EO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch siłowni zewnętrznych i placu zabaw w miejscowości Kotla. Jedna siłownia zewnętrzna i plac zabaw zostaną wybudowane na dz. nr ewid. 509/4, obręb Kotla natomiast druga siłownia zewnętrzna powstanie na dz. nr ewid. 248/48, obręb Kotla.
Zestaw elementów siłowni zewnętrznej i placu zabaw na dz. nr ewid 509/4:
Przedmiotem zadania jest zakup urządzeń małej architektury w miejscu publicznym zlokalizowanym na dz. nr ewid. 509/4, obręb 0005 Kotla. Na siłownię zewnętrzną składać się będą następujące urządzenia: 1) podciąg górny + praca ręczna, 2) orbitrek, 3) twister + wahadło, natomiast na plac zabaw składać się będą: 1) huśtawka wahadłowa, 2) zestaw ze zjeżdżalnią, 3) huśtawka ważka, 4) sprężynowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw i siłowni znajdą się ławka, kosz na śmieci oraz tablica z regulaminem korzystania z placu zabaw i siłowni zewnętrznych.
Zestaw elementów siłowni zewnętrznej na dz. nr ewid 248/48:
Przedmiotem zadania jest zakup urządzeń małej architektury w miejscu publicznym zlokalizowanym na dz. nr ewid. 248/48, obręb 0005 Kotla. Na siłownię zewnętrzną składać się będą następujące urządzenia: 1) podciąg górny + praca ręczna, 2) orbitrek, 3) twister + wahadło. W bezpośrednim sąsiedztwie siłowni znajdą się ławka, kosz na śmieci oraz tablica z regulaminem korzystania i siłowni zewnętrznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70739,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76840,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70739,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4STB sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 97310162560
7.3.3) Ulica: Osadnicza 35
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-785
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70739,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2022-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |