Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku Przychodni Zdrowia przy ul. Kościuszki 2 w Ostródzie.
Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00056926
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00056926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-02-15 06:52
- Lokalizacja
- Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3902d1af-62a3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7411887468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00056926 z dnia 2022-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku Przychodni Zdrowia przy ul. Kościuszki 2 w Ostródzie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL W OSTRÓDZIE SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511398725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Jagiełły 1
1.5.2.) Miejscowość: Ostróda
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 86/646-06-71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital-ostroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-ostroda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku Przychodni Zdrowia przy ul. Kościuszki 2 w Ostródzie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3902d1af-62a3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00056926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00326977/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SOSA.ZP.3321.27.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa przedmiotu zamówienia: dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku Przychodni Zdrowia przy ul. Kościuszki 2 w Ostródzie.
2. Nazwa i kod przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień:
1) windy 42416100-6,
2) instalowanie wind 45313100-5,
3) roboty instalacyjne elektryczne 45310000-3,
4) usługi w zakresie konserwacji wind 50750000-7.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) sprzedaż i dostarczenie dźwigu osobowego wraz z niezbędnym osprzętem produkcji seryjnej oraz dokonanie montażu z uruchomieniem w miejscu dźwigu zdemontowanego,
2) demontaż i utylizację dotychczas użytkowanego dźwigu osobowego wraz z osprzętem zgodnie z obowiązującymi przepisami,
3) opracowanie dokumentacji projektowo-montażowej dźwigu zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego, uzyskanie wszelkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa uzgodnień, w tym akceptacji Urzędu Dozoru Technicznego na wymianę dźwigu oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej zamontowanego dźwigu,
4) przygotowanie szybu windowego do montażu dźwigu osobowego poprzez jego oczyszczenie, naprawę tynków, przygotowanie do malowania, malowanie, wymianę oświetlenia w celu uzyskania wymaganego natężeniu oświetlenia w szybie windowym oraz montaż drabinki w podszybiu,
5) wykonanie wszelkich wymaganych prac w szybie i maszynowni oraz na ościeżach i posadzce wokół wymienionych drzwi szybowych (przywrócenie stanu pierwotnego) niezbędnych do montażu dźwigu,
6) w przypadku ingerencji w istniejące okładziny wejść do windy na kondygnacjach wykonawca zobowiązany jest do ich ponownego montażu zgodnie ze sztuką budowlaną (doprowadzenie do stanu pierwotnego),
7) rozruch dostarczonego i zamontowanego dźwigu,
8) przeprowadzenie odbioru dźwigu, jego rejestrację i dopuszczenie do użytkowania przez Urząd Dozoru Technicznego, koszty związane z odbiorem dźwigu przez Urząd Dozoru Technicznego, dokumentacją rejestracyjną i książką rewizji ponosi wykonawca w ramach wykonania przedmiotu zamówienia,
9) przeszkolenie przed odbiorem końcowym wskazanych przez zamawiającego pracowników w zakresie obsługi, użytkowania i eksploatacji zamontowanego dźwigu,
10) wykonywanie w okresie obowiązywania gwarancji czynności serwisowych zamontowanego dźwigu osobowego, udział przy okresowych badaniach dźwigu przez Urząd Dozoru Technicznego, realizację uwag i zaleceń Urząd Dozoru Technicznego dotyczących dźwigu w okresie gwarancji.
4. Szczegółowy opis dźwigu osobowego znajduje się w załączniku nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. Szczegółowy zakres czynności serwisowych dźwigu osobowego określony jest w załączniku nr 5 do SWZ. Przedmiar prac stanowiący załącznik nr 6 do SWZ traktowany jest jedynie jako materiał poglądowy i nie wchodzi w skład dokumentów opisujących przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197784,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279210,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197784,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHMIELEWSKI S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231306952
7.3.3) Ulica: UL. Lipowa 27
7.3.4) Miejscowość: Baniocha
7.3.5) Kod pocztowy: 05-532
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197784,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-05-25| 2022-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |