Zagospodarowanie centrum miejscowości Herby – Etap II i III

GMINA HERBY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00056973
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00056973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-15 08:15
Lokalizacja
Herby, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bd90432-79cd-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
5751865335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie budowy drógRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00056973 z dnia 2022-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie centrum miejscowości Herby – Etap II i III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA HERBY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398439

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubliniecka 33

1.5.2.) Miejscowość: Herby

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-284

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 34 3574100

1.5.8.) Numer faksu: +48 34 3574105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@herby.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.herby.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/gminaherby

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie centrum miejscowości Herby – Etap II i III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bd90432-79cd-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00056973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004940/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie centrum miejscowości Herby – Etap II i III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00027389/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.1.2022.P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3461724,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie placu przy ul. Dworcowej w Herbach jako II i III etap inwestycji na części działki nr ewid. 616/2 oraz części działek 615/2, 461/2, obręb 0003, Herby, jednostka ewidencyjna 270704_2 – Herby. Działki 461/2 i 615/2 należą do GDDKiA i w związku z tym została uzyskana zgoda na realizację przedsięwzięcia i lokalizację elementów zagospodarowania (uzyskanie decyzji na zajęcie pasa drogowego na podstawie zaopiniowanego projektu organizacji ruchu dotyczy Wykonawcy przedsięwzięcia inwestycyjnego, który zobowiązany jest do jej uzyskania przed rozpoczęciem robót budowlanych).
2. Zakres zamówienia obejmuje zrealizowanie robot w oparciu o dokumentację techniczną, po wytyczeniu robót przez uprawnionego geodetę, pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia budowlane, w szczególności:
• Etap II inwestycji: przewiduje wymianę istniejącej nawierzchni na głównym placu na nową nawierzchnię o zróżnicowanych fakturach, wprowadzenie zieleni rekreacyjnej i małej architektury oraz budowę kiosków usługowych i toalet publicznych, wiat rekreacyjnych, przystankowej i rowerowej. Po zrealizowaniu nowego kiosku toalet publicznych, istniejący obiekt zostanie rozebrany i zastąpiony nawierzchnią z kostki.
• Etap III inwestycji: rozbiórka istniejącego budynku toalet i uzupełnienie nawierzchni parkingów.
3. Realizacja zadania obejmuje wykonanie wszystkich prac objętych projektem zagospodarowania działki i projektem architektoniczno-budowlanym , stanowiącymi załącznik do Decyzji pozwolenia na budowę nr 881/2020 z dnia 21 grudnia 2020 r. i niniejszej SWZ.
4. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zwanego dalej „Programem”, zgodnie ze wstępną promesą Nr 01/2021/1528/PolskiLad dotyczącą realizacji przez Gminę Herby inwestycji pn: „Zagospodarowanie centrum miejscowości Herby – Etap II i III”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane