Dostawa artykułów: Pakiet nr 1- artykuły malarskie Pakiet nr 2- artykuły hydrauliczne
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00131210
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00131210/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-05 07:31
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7515f440-c024-41a3-8053-a09c5b7bc3ad
- Identyfikator
- 5521274352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Farby, lakiery i mastyksyTworzywa hydrauliczne i grzewcze
Wykonawcy
1 przyznane
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
48 921,53 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00131210 z dnia 2025-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów:
Pakiet nr 1- artykuły malarskie
Pakiet nr 2- artykuły hydrauliczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów:Pakiet nr 1- artykuły malarskie
Pakiet nr 2- artykuły hydrauliczne
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7515f440-c024-41a3-8053-a09c5b7bc3ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00131210
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008956/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Materiały do remontu i konserwacji ( malarskie, hydrauliczne, ceramika budowlana, metalowe, budowlane, elektryczne),
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00075611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.010/DZP/04/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105507,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Określenie przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Pakiet nr 1 - artykuły malarskie,
2. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w przedmiotu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ pakiety nr 1 i 2. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytanie wykonawców.
3. Wymagania bezpieczeństwa do procedury przetargowej:
3.1. Wykonawca jest zobowiązany określić w załączniku nr 1a, czy oferowane produkty chemiczne są niebezpieczne.
3.2. Wykonawca jest zobowiązany wpisać w załączniku nr 1a strony internetowe producentów niebezpiecznych produktów chemicznych , gdzie producent zamieszcza karty charakterystyki.
3.3. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć na etapie procedury przetargowej ( na wezwanie Zamawiającego) karty charakterystyki spełniające poniższe wymagania:
a) w języku polskim
b) w wersji elektronicznej
c) zgodnie z:
• rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 grudnia 2006r. w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosownych ograniczeń w zakresie chemikaliów i utworzenia Europejskiej Agencji Chemikaliów, zwane w skrócie rozporządzeniem REACH, (WE) nr 1907/2006 z póź. zm., w tym Rozporządzenia Komisji UE 2020/878 z 18.06.2020 zmieniające załącznik nr II do rozporządzenia REACH
• rozporządzeniem w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania CLP (WE) nr 1272/2008, w tym rozporządzenia Komisji (UE) nr 2017/542- dot. numeru UFI (niepowtarzalnego identyfikatora postaci czynnej)
• rozporządzeniem Komisji Europejskiej nr 2020/1149 - oferowane produkty nie mogą zawierać diizocyjanianów w stężeniu większym niż 0,1%
3.4. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać aktualizacje kart charakterystyki ( w języku polskim i w wersji elektronicznej), przez cały czas trwania umowy, w terminie 14-tu dni od daty dokonania aktualizacji przez producenta.
3.5. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać produkty chemiczne w oryginalnych opakowaniach ( pojemnikach) zaopatrzonych w oryginalne etykiety, gdzie umieszczone będą m.in. poniższe informacje:
a/ nazwa produktu
b/ znaki ostrzegawcze dla produktów chemicznych
c/ numery UFI dla produktów podlegających rozporządzeniu UE nr 1027/542
4.5.3.) Główny kod CPV: 44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy
4.5.5.) Wartość części: 32654,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Określenie przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Pakiet nr 2- artykuły hydrauliczne.
Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w przedmiotu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ pakiety nr 1 i 2. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytanie wykonawców
4.5.3.) Główny kod CPV: 44115200-1 - Tworzywa hydrauliczne i grzewcze
4.5.5.) Wartość części: 72853,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48921,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58383,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48921,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442
7.3.3) Ulica: Usługowa 4
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48921,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na realizacje zamówienia.
| 2025-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |