Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
GMINA JEDNOROŻEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00057937
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00057937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-15 14:12
- Lokalizacja
- Jednorożec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-832303eb-7e86-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7611485912
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00057937 z dnia 2022-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEDNOROŻEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Odrodzenia 14
1.5.2.) Miejscowość: Jednorożec
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-323
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 751 70 30
1.5.8.) Numer faksu: 29 751 70 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jednorozec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.jednorozec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gmina.jednorozec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-832303eb-7e86-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00057937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014392/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo - Pogorzel gm. Jednorżec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036052/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIR.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1282655,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
Zakres robót budowlanych:
- wykonanie nawierzchni bitumicznej dwujezdniowej o 2 pasach ruchu,
- wykonanie pobocza gruntowego jednostronnego o szer.0,75 mb,
- wydzielenie pasa ruchu dla rowerów o nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie chodnika jednostronnego z kostki betonowej,
- wykonanie odwodnienia drogi powierzchniowo poprzez odpowiednie spadki,
- wykonanie oznakowania pionowego, poziomego itp.
Szczegółowy zakres robót określony został w załączonym do niniejszej SWZ przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione wobec stwierdzenia, że zawarty w SWZ opis przedmiotu zamówienia sporządzony na podstawie załączonego projektu budowlanego został dokonany w sposób nieprecyzyjny tj. uniemożliwiający prawidłowe i jednoznaczne ustalenie zakresu robót budowlanych przewidzianych do realizacji w ramach postępowania. Do SWZ załączono projekt budowlany oraz przedmiar robót, które nie są ze sobą spójne. Projekt budowlany zawiera sprzeczne zapisy techniczne, które nie pozwoliły na opracowanie poprawnego przedmiaru robót, co wprowadziłoby Wykonawców w błąd (liczne zapytania do SWZ) co do zakresu prac do wykonania, a tym samym mogłoby spowodować przedłożenie błędnie sporządzonych ofert niemożliwych do porównania.Powyższe powoduje, że postępowanie niniejsze obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |