„Remonty cząstkowe dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni tłuczniowej na terenie Gminy Sędziszów Małopolski w 2022 roku”
Gmina Sędziszów Małopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00058579
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00058579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-16 10:10
- Lokalizacja
- Sędziszów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45e10895-7db9-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8181584373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00058579 z dnia 2022-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty cząstkowe dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni tłuczniowej na terenie
Gminy Sędziszów Małopolski w 2022 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sędziszów Małopolski
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Programów Pomocowych i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sedziszow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sedziszowmalopolski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remonty cząstkowe dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni tłuczniowej na terenieGminy Sędziszów Małopolski w 2022 roku”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45e10895-7db9-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011735/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty cząstkowe dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni tłuczniowej na terenie Gminy Sędziszów Małopolski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00033845/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPiZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wbudowanie kruszywa drogowego łamanego o ciągłym uziarnieniu frakcji 0 – 31,5 mm; kruszywa drogowego łamanego o ciągłym uziarnieniu frakcji 4 – 31,5 mm o łącznej ilości 3 600 ton na drogi gminne i wewnętrzne o nawierzchni tłuczniowej na terenie Gminy Sędziszów Małopolski, oraz praca koparki (przygotowanie podłoża) w ilości 100 godzin.
2. Zakres zamówienia, o którym mowa w pkt 1, obejmuje załadunek kruszywa z miejsca jego składowania i wbudowanie kruszywa stanowiącego własność Zamawiającego na odcinki dróg gminnych i wewnętrznych wskazane przez Zamawiającego. Potwierdzeniem ilości załadowanego kruszywa będzie wydruk z urządzenia wskazującego wagę załadowanego kruszywa.
3. Miejscem składowania kruszywa jest plac przy ulicy Kolbuszowskiej w Sędziszowie Małopolskim (dawniej, ciepłownia) – lokalizacja w załączniku do SWZ.
4. Zamawiający ustalał będzie zakres robót w formie zleceń (pocztą elektroniczną) obejmujących remonty poszczególnych dróg z podaniem terminu ich wykonania. Wykonawca zobowiązany jest po otrzymaniu zlecenia przystąpić do wykonania remontów zgodnie z terminem wskazanym w formularzu oferty – Formularz ofertowy (czas reakcji) oraz do zakończenia robót w terminie określonym w zleceniu. Miejsce wykonania remontu i zakres robót wskazane będą każdorazowo przez upoważnionego pracownika Zamawiającego.
5. Szczegółowy opis i zakres wykonania zamówienia określa: niniejsza SWZ, Przedmiar, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST), które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawneW postępowaniu wpłynęły 2 oferty, złożone przez Wykonawców:
Zakład Handlowo – Usługowy Grażyna Madeja, Mała 87, 39-107 Niedźwiada który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 180 564,00 zł
oraz
USŁUGI ROLNICZE Jan Świder 39-120 Sędziszów Małopolski, ul. Grobla 3, który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 138 300,00 zł.
W toku badania i oceny ofert oferta Wykonawcy USŁUGI ROLNICZE Jan Świder 39-120 Sędziszów Małopolski, ul. Grobla 3, została odrzucona.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 150 000,00 zł brutto.
Wobec powyższego, korzystając z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp , Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |