Wykonanie robót budowlanych dla przedsięwzięcia pn.: Wzrost efektywności energetycznej obiektów SGSP w ramach zadania 2: Termomodernizacja obiektu 02 przy ul. Siemiradzkiego 2 w Warszawie

Akademia Pożarnicza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00058096
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00058096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-15 15:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48d9e844-68a7-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
1180035927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty izolacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00058096 z dnia 2022-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla przedsięwzięcia pn.: Wzrost efektywności energetycznej obiektów SGSP w ramach zadania 2: Termomodernizacja obiektu 02 przy ul. Siemiradzkiego 2 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Główna Służby Pożarniczej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 52/54

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-629

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@sgsp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sgsp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sgsp.ezamawiajacy.pl/pn/sgsp/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych dla przedsięwzięcia pn.: Wzrost efektywności energetycznej obiektów SGSP w ramach zadania 2: Termomodernizacja obiektu 02 przy ul. Siemiradzkiego 2 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48d9e844-68a7-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00081604/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Roboty w ramach zadania ”Wzrost efektywności energetycznej obiektów SGSP w Warszawie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projektu „Wzrost efektywności energetycznej obiektów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie” nr POIS.01.03.01-00-0072/16 w ramach poddziałania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00336810/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/37/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie – na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez Zamawiającego – robót budowlanych dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pod nazwą: „Wzrost efektywności energetycznej obiektów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie”
w ramach zadania 2: Termomodernizacja obiektu 02 przy ul. Siemiradzkiego 2 w Warszawie w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty wstępnie ocenionej jako najkorzystniejsza, jak również ceny pozostałych złożonych w postępowaniu ofert znacznie przewyższały kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny żadnej ze złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4381386,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4613888,79 PLN

2022-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane