Przebudowa drogi gminnej nr 112580L w Wierciszowie
Gmina Jabłonna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00058448
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00058448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-16 09:14
- Lokalizacja
- Jabłonna-Majątek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d84ca1c-7386-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 7132892826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00058448 z dnia 2022-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 112580L w Wierciszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jabłonna-Majatek 22
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna-Majątek
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-114
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjablonna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 112580L w Wierciszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d84ca1c-7386-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003941/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 112580 L w Wierciszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00013814/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej na odcinku 393 mb (km faktyczny od 1+310 do km 1+703). W zakres robót wchodzi:
1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
2. Mechaniczne wykonanie koryta głębokości 45 cm na całej szerokości drogi
3. Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne drogi
4. Wywóz materiału z rozbiórki na miejsce wskazane przez Inwestora na odległość do 6 km
5. Wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki kruszywa naturalnego (piasku)
0/8 mm związanego hydraulicznie cementem, klasa wytrzymałości C3/4, grubość 25 cm
6. Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej kruszywa C90/3 (kruszywo łamane frakcji 0/31,5; CBR>80%), grubości 20 cm
7. Skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową
8. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W 50/70, grubość 5 cm (po uwałowaniu)
9. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 grubość 4 cm (po uwałowaniu),
10. Wykonanie korekty wysokościowej zjazdu indywidualnego z kostki brukowej betonowej na podbudowie pomocniczej z mieszanki kruszywa naturalnego (piasku) 0/8mm związanego hydraulicznie cementem 5MPa, klasa wytrzymałości C5/6
11. Wymiana przepustu betonowego na rurę PEHD średnicy 80 cm z obudową wlotów kamieniem polnym
12. Profilowanie, uzupełnienie i zagęszczenie pobocza ziemnego
13. Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0/31,5 mm, szerokości 75 cm i grubości 15 cm (po zagęszczeniu) – pobocze obustronne
14. Humusowanie skarp z obsianiem trawą.
15. Ułożenie ścieków drogowych korytkowych – korytka ściekowe trójkątne 50x50x20 na ławie z betonu B-10 grubości 10 cm i podsypce cementowo-piaskowej grubości 3 cm
16. Oznakowanie drogi zgodnie z załączoną stałą organizacją ruchu
17. Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
18. W ramach zadania należy wykonać aktualizacje elektronicznej ewidencji dróg wraz z fotorejestracją w posiadanym przez Zamawiającego oprogramowaniu RoadMan oraz aplikacji LP-Portal na licencji firmy Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Lehmann + Partner Polska Spółka z o.o.; 62-500 Konin, ul. Marii Dąbrowskiej 8; Tel. +48 63 246 74 45 wew. 41. Aktualizacja ewidencji musi obejmować cały odcinek referencyjny remontowanej drogi oraz zwierać wszystkie elementy znajdujące się w pasie drogowym. Fotorejestracja pasa drogowego musi być wykonana w dowiązaniu do systemu referencyjnego posiadanego przez Zamawiającego, zdjęcia sekwencyjne z pięciu kamer o rozdzielczości min. 2452 x 1840.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączona dokumentacja projektowa wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza oferta złożona w niniejszym postepowaniu została odrzucona w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt. 8 tj. zawiera rażąco niską ceną lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia.Pozostałe oferty złożone w w/w postępowaniu, w tym cena oferty najkorzystniejszej przekraczają kwotę , którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Mając na uwadze powyższe okoliczności, w oparciu o art. 255 pkt. 3 Zamawiający zobowiązany jest unieważnić prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347779,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450212,28 PLN
| 2022-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |