Przeglądy i naprawy sprzętu medycznego 2
Powiatowe Centrum Medyczne w Piotrkowie Trybunalskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00060590
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-17 13:12
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712221296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
43 przyznane
MAREK STANIEWSKISulejów, PL
748,23 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1399,75 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1613,53 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
8551,2 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
21 740,41 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
25 549,76 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2142,89 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
860,21 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
778,77 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1486,28 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
641,34 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
5140,9 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2127,62 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
676,97 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
676,97 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1944,38 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
15 743,37 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
595,53 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1175,79 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
4847,71 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3155,8 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1415,02 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1222,62 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
559,9 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3055,02 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1716,35 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3181,25 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
7365,23 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
42 511,68 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3202,63 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
12 710,75 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
5187,73 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
7258,34 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
7253,25 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
4138,17 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1562,63 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
15 468,51 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
4199,25 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5247,79 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
220,42 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
549,72 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2621,35 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2071,63 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.