Budowa łącznika budynków i rewitalizacja terenu DPS w Sosnówce

Dom Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00061111
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00061111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-17 18:54
Lokalizacja
Sosnówka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6da5a8b8-6c71-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
6111301216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wentylacjiTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

SERVERMASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL · lot 0
1 199 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00061111 z dnia 2022-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa łącznika budynków i rewitalizacja terenu DPS w Sosnówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001242521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Liczyrzepy 87

1.5.2.) Miejscowość: Sosnówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-564

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@dpssosnowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://powiat.jeleniogorski.sisco.info/?id=440

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa łącznika budynków i rewitalizacja terenu DPS w Sosnówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6da5a8b8-6c71-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00061111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00000369/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia Budowa łącznika 3 budynków DPS, konstrukcja murowana. Wewnątrz dwie platformy do transportu osób niepełnosprawnych. Rozbiórka zniszczonych wszystkich ciągów komunikacyjnych dla ruchu kołowego oraz pieszego. Budowa nowych ciągów komunikacyjnych przystosowanych pod potrzeby osób niepełnosprawnych, budowa parkingów, budowa infrastruktury do rekreacji i wypoczynku w postaci altany, ławek i elementów siłowni na świeżym powietrzu, wymiana ogrodzenia, wymiana oświetlenia na całym terenie. Łącznik, który powstanie ma łączyć trzy istniejące budynki: Zameczek, Pawilon, Senior, oraz zniwelować istniejące bariery komunikacyjne w postaci schodów za pomocą zainstalowanych wewnątrz łącznika wind schodowych dla osób niepełnosprawnych. Projektowany łącznik ma wymiary 24,31x7,16m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1199000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1199000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SERVERMASTER Sp. z o.o

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: VOYAL Wojciechowski Jacek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112805309

7.3.3) Ulica: Maciejowska 9A

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-506

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1199000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30
2022-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane