Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w celu realizacji żywienia zbiorowego dla uczestników przedsięwzięć szkoleniowych w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym CBA w Lucieniu

Centralne Biuro Antykorupcyjne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00062038
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-18 13:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010025324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychProdukty mączneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieJajaRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybOwoce, warzywa i podobne produktyPrzetworzone owoce i warzywaWarzywa mrożone

Wykonawcy

8 przyznanych

MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
65 000 PLN
GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
60 000 PLN
TOMEX-DUO S.C. JANICKI TOMASZ, JANICKI ZBIGNIEWGostynin, PL
65 000 PLN
TOMEX-DUO S.C. JANICKI TOMASZ, JANICKI ZBIGNIEWGostynin, PL
15 000 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
20 000 PLN
TOMEX-DUO S.C. JANICKI TOMASZ, JANICKI ZBIGNIEWGostynin, PL
63 000 PLN
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
12 000 PLN
TOMEX-DUO S.C. JANICKI TOMASZ, JANICKI ZBIGNIEWGostynin, PL
10 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.