Zagospodarowanie terenu zapleczy podwórzowych przy budynkach ul. Kozia – Szeroka – Złotników – Św. Ducha oraz Przędzalnicza – Bosmańska – Szeroka w Gdańsku

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00062601
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00062601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-20 14:57
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7edc0362-e559-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WiatyRoboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00062601 z dnia 2022-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu zapleczy podwórzowych przy budynkach ul. Kozia – Szeroka – Złotników – Św. Ducha oraz Przędzalnicza – Bosmańska – Szeroka w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 320 10 32, 320 02 20, 302 32 82, 320 12 95

1.5.8.) Numer faksu: (58) 345 82 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.nieruchomoscigda.pl/zamowienia-publiczne/zamowienie-5356.htm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu zapleczy podwórzowych przy budynkach ul. Kozia – Szeroka – Złotników – Św. Ducha oraz Przędzalnicza – Bosmańska – Szeroka w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7edc0362-e559-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007129/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.117 Zagospodarowanie podwórek Głównego Miasta - ul. Kozia i Bosmńska - cz.3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.31.2021.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 212626,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu zapleczy podwórzowych przy budynkach ul. Kozia – Szeroka – Złotników – Św. Ducha oraz Przędzalnicza – Bosmańska – Szeroka w Gdańsku

Zakres robót obejmuje między innymi:
a) Zakres robót w kwartale ulic Kozia – Szeroka – Złotników – Św. Ducha obejmuje między innymi:
- prace rozbiórkowe;
- wykonanie nawierzchni;
- wykonanie ogrodzenia;
- dostawę i montaż wiaty śmietnikowej;
-zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas prowadzenia prac zgodnie z decyzją konserwatorską załączoną w projekcie wykonawczym.
Uwaga
Przedmiot zamówienia wynikający z „Projekt wykonawczy terenu zaplecza podwórzowego przy budynkach ul. Kozia – Szeroka – Złotników - Św. Ducha (załącznik nr 7) należy zrealizować zgodnie z zakresem określonym w przedmiarze robót załącznik nr 7b.
b) Zakres robót w kwartale ulic Przędzalnicza – Bosmańska - Szeroka obejmuje między innymi:
- prace rozbiórkowe;
- wykonanie nawierzchni;
- wykonanie ogrodzenia;
- wykonanie pergoli;
- wykonanie remontu wiaty śmietnikowej;
- zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas prowadzenia prac zgodnie z decyzją konserwatorską załączoną w projekcie wykonawczym.
Uwaga
Przedmiot zamówienia wynikający z „Projekt wykonawczy remontu terenu zaplecza podwórzowego przy budynkach ul. Przędzalnicza – Bosmańska – Szeroka (załącznik nr 8) należy zrealizować zgodnie z zakresem określonym w przedmiarze robót załącznik nr 8b.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2022-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane