160/2024 Demontaż zużytych mat gumowych w oborze krów dojnych oraz dostawa i montaż nowych mat firmy Kraiburg model Kura-P
Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449787
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 09:00
- Lokalizacja
- Pawłowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-180edfe0-2493-4f1d-9ef6-e809188008c5
- Identyfikator
- 6750002130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449787 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
160/2024 Demontaż zużytych mat gumowych w oborze krów dojnych oraz dostawa i montaż nowych mat firmy Kraiburg model Kura-P
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mielżyńskich 14
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-122
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpawlowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-180edfe0-2493-4f1d-9ef6-e809188008c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rolnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
160/2024 Demontaż zużytych mat gumowych w oborze krów dojnych oraz dostawa i montaż nowych mat firmy Kraiburg model Kura-P2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-180edfe0-2493-4f1d-9ef6-e809188008c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430195
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 160/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Demontaż zużytych mat gumowych w oborze krów dojnych oraz dostawy i montażu nowych mat firmy Kraiburg model Kura-P.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Demontaż zużytych mat obejmuje:
160 sztuk o wymiarze - szer. 125cm x dł. 164 cm x grub. 25mm
160 sztuk o wymiarze - szer. 125 cm x dł. 124 cm x grub. 25mm
Wykonawca zobowiązany będzie do zwrotu Zamawiającemu całości zdemontowanych mat.
Dostawa i montaż nowych mat do stosowania pod zgarniacze obornika typu delta firmy DeLaval obejmuje:
160 sztuk o wymiarze - szer. 125cm x dł. 164 cm x grub. 25mm
160 sztuk o wymiarze - szer. 125 cm x dł. 124 cm x grub. 25mm
Materiały instalacyjne w ilości wynikającej z technologii montażu stosowanej przez Wykonawcę.
Zamawiający umożliwia odbycie wizji lokalnej w terminie przed złożeniem oferty.
Wymagana wizja lokalna będzie dla Wykonawcy, którego oferta będzie najkorzystniejsza, w sytuacji gdy wcześniej tejże wizji nie odbył.
Osoba do kontaktu w sprawie wizji lokalnej ze strony Zamawiającego jest:
Kozyra Roman tel. 609-707-181
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19510000-4 - Produkty z gumy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |