Docieplenie dachów budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska przy al. Piastów 50a w Szczecinie oraz położenie tam (budowie) instalacji fotowoltaicznej
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00063310
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00063310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-21 12:42
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9de6fe51-5da9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00063310 z dnia 2022-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie dachów budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska przy al. Piastów 50a w Szczecinie oraz położenie tam (budowie) instalacji fotowoltaicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zamowienia.zut.edu.pl/przetargi-ebdp/roboty-budowlane/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nauka i edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Docieplenie dachów budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska przy al. Piastów 50a w Szczecinie oraz położenie tam (budowie) instalacji fotowoltaicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9de6fe51-5da9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00031656/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Szczecinie al. Piastów 50 a, w tym: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie podlega dofinansowaniu przez UE ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura Umowa o dofinansowanie nr POIS.01.03.01-00-0079/17 z dnia 08.07.2019 r. - projekt „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie”, w ramach działania 1.3.1 Oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00317377/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/WBiIŚ/265/2021/P/III
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1264899,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych termomodernizacyjnych polegających na dociepleniu dachów budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska przy al. Piastów 50a w Szczecinie (Obiekt) oraz położeniu tam (budowie) instalacji fotowoltaicznej w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.:
„Wykonanie dachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 99 kW na budynkach Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie”.
2. W zakres (przedmiot) niniejszego zamówienia do wykonania po stronie Wykonawcy wchodzą w szczególności następujące obowiązki:
1) Dobór, skierowanie do wykonania prac projektowych i robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia oraz utrzymywanie przez cały okres realizacji tych prac odpowiedniego personelu wykonawczego, w tym osób posiadających uprawnia do projektowania robót budowanych - a na etapie realizacji Robót - personel kierowniczy robót o rodzaju i kwalifikacjach wskazanych w SWZ (Wzór Umowy);
2) Objęcie terenu budowy na czas realizacji robót budowlanych z przedmiotu niniejszego zamówienia, odpowiednie przygotowanie tego terenu, zabezpieczenie i utrzymywanie;
3) Pozyskanie, nabycie i dostarczenie na teren budowy materiałów i urządzeń budowlanych;
4) Zapewnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych z przedmiotu niniejszego zamówienia;
5) Przygotowanie i wydanie Zamawiającemu wymaganej dokumentacji projektowej z przedmiotu niniejszego oraz dokumentacji powykonawczej robót budowlanych z przedmiotu niniejszego zamówienia;
6) Przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do wykonanej dokumentacji projektowej oraz dokumentacji powykonawczej z niniejszego zamówienia;
7) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji wykonanych w ramach niniejszego zamówienia robót budowlanych, jak również wbudowanych, zainstalowanych lub w inny sposób zastosowanych w wykonaniu tych robót materiałów i urządzeń budowlanych na okres wskazany minimum wskazany SWZ;
8) Usuwanie wszystkich wad i usterek z tytułu udzielonej gwarancji oraz w ramach odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady z przedmiotu niniejszego zamówienia.
3. Szczegółowy opis robót budowlanych stanowiących przedmiot postępowania z niniejszego ogłoszenia, warunki realizacji zamówienia, w tym szczegółowe postanowienia dotyczące informacji podanych w ust. 2 powyżej oraz wzajemne uprawnienia i obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawiera Wzór Umowy- zawiera SWZ, w tym Wzór Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45321000-3 - Izolacja cieplna
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1694853 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2490000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1694853 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jank-Bud Janusz Kina
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992498542
7.3.3) Ulica: Szkolna 16
7.3.4) Miejscowość: Kłodawa
7.3.5) Kod pocztowy: 66-415
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1694853,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |