„Budowa garaży na gruncie gminnym przy ul. Spokojnej w Glinojecku”.
Gmina Glinojeck
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00062468
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00062468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-18 15:31
- Lokalizacja
- Glinojeck, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73444b17-835f-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 5661881129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00062468 z dnia 2022-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa garaży na gruncie gminnym przy ul. Spokojnej w Glinojecku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Glinojeck
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka, 12
1.5.2.) Miejscowość: Glinojeck
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-450
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@e-glinojeck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glinojeck.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glinojeck.e-biuletyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa garaży na gruncie gminnym przy ul. Spokojnej w Glinojecku”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73444b17-835f-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002085/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa garaży na gruncie gminnym przy ulicy spokojnej w Glinojecku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043772/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest etap I budowy 10 szt. garaży na gruncie gminnym przy ul. Spokojnej w Glinojecku.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- roboty ziemne
- fundamenty
- ściany zewnętrzne i nośne
- dach – konstrukcja i pokrycie
- tynki i okładziny wewnętrzne
- stolarka drzwiowa zewnętrzna,
- posadzki
- elewacja
- opaska wokół budynku
- podjazdy
- instalacje elektryczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |