„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

GMINA SZEPIETOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00063063
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00063063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-21 11:07
Lokalizacja
Szepietowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5067e130-8350-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
7221560221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00063063 z dnia 2022-02-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 863067300

1.5.8.) Numer faksu: 863067301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5067e130-8350-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018596/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie terenu przy stawach (na „gliniankach”) w Szepietowie – rewitalizacja II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr WND-RPPD.08.06.00-20-0563/21pn. "Rewitalizacja terenu przy stawach (na "gliniankach") w Szepietowie - II etap w ramach RPOWP na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043336/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IMK.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu zamawiający otrzymał 2 oferty wykonawców. Cena najniższej oferty wynosi 283 832,03 zł. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 191 744,77 zł. Biorąc pod uwagę powyższe uznać należy, że zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283832,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287810,50 PLN

2022-02-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane