Usunięcie nieprawidłowości w stanie technicznym zapory przeciwrumowiskowej w km 15+115 potoku Wapienickiego w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała, w formule "zaprojektuj i wybuduj”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00063077
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00063077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-21 11:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2bff8c9a-5272-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00063077 z dnia 2022-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usunięcie nieprawidłowości w stanie technicznym zapory przeciwrumowiskowej w km 15+115 potoku Wapienickiego w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała, w formule "zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usunięcie nieprawidłowości w stanie technicznym zapory przeciwrumowiskowej w km 15+115 potoku Wapienickiego w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała, w formule "zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bff8c9a-5272-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Roboty budowlane związane z utrzymaniem oraz inwestycyjne prowadzone na terenie ZZ Katowice, RZGW Gliwice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295769/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL.ROZ.2810.105.2021.MPS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 793375,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na:
- uzupełnieniu zniszczonych elementów ciosów kamiennych
- uzupełnieniu spoinowania pomiędzy ciosami kamiennymi
- wykonaniu impregnacji hydrofobowej na całej powierzchni zapory
- naprawieniu pęknięcia przez próg zapory poprzez iniekcję scalającą
- przywróceniu płyty dennej do jej pierwotnych parametrów poprzez przelanie betonem kamienia
- reprofilacji zaprawą wyrównawczą konstrukcji skrzydeł zapory
- remoncie umocnień skarpy powyżej oraz poniżej budowli hydrotechnicznej poprzez uzupełnienie lub wymianę zniszczonych płyt typu JOMB.
Ponadto należy wykonać:
- ścinanie i karczowanie gęstych krzewów
- oczyszczenie powierzchni obiektu z porostów, mchów i gruntu. Zaleca się stosowanie metody hydrodynamicznej.
- obsiew mieszanką traw, plantowanie
- roboty porządkowe po wykonaniu robót
Na obecnym etapie nie przewiduje się odżwirowywania niecki wypadowej ani zbiornika rumowiskowego.
Ogólne zestawienie przewidywanych robót, stanowi załącznik do Programu funkcjonalno - użytkowego. Podane dane są orientacyjne i należy je traktować informacyjnie. Zaleca się, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji w terenie w celu właściwego oszacowania wszystkich czynności i robót koniecznych do wykonania zamówienia. Podczas opracowania dokumentacji projektowej Wykonawca zobowiązany jest dokonać weryfikacji ww. danych. Szczegółowy zakres robót winien wynikać z inwentaryzacji terenowej i pomiarów własnych oraz winien uwzględniać wszystkie roboty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SIWZ – Program Funkcjonalno - Użytkowy, Załącznik nr 10 do SWZ – Ocena stanu technicznego, stopnia bezpieczeństwa i przydatności do użytkowania wraz z kontrolą 5 – letnią zapory przeciwrumowiskowej na cieku Wapienickim w km 15+115 w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała, Załącznik Nr 12 – Decyzja ŚWINB nr 47/21 z dnia 24.06.2021r znak WINB-WI.7741.9.2021.MB1, Załącznik Nr 13 – Przewidywane orientacyjne rodzaje i ilości robót budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioskio dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |