Nadzór nieruchomości położonych w obrębie 20 Karcze, gmina Sokółka o numerach geodezyjnych 164/4, 165/2, 171/2, 173/2, 174, 175, 176/1.190 (tzw. „nowego” składowiska).
Gmina Sokółka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449795
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 09:04
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93945046-e5c6-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5451815942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449795 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór nieruchomości położonych w obrębie 20 Karcze, gmina Sokółka o numerach geodezyjnych 164/4, 165/2, 171/2, 173/2, 174, 175, 176/1.190 (tzw. „nowego” składowiska).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór nieruchomości położonych w obrębie 20 Karcze, gmina Sokółka o numerach geodezyjnych 164/4, 165/2, 171/2, 173/2, 174, 175, 176/1.190 (tzw. „nowego” składowiska).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93945046-e5c6-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249845
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia, na podstawie art. 304 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy.
a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego - Gmina Sokółka posiada całość udziałów spółki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 246026,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest nadzór nieruchomości o numerach geodezyjnych 164/4, 165/2, 171/2, 173/2, 174, 175, 176/1, 190 położonych w obrębie 20 Karcze, gmina Sokółka, stanowiących tzw. „nowe” składowisko o łącznej powierzchni 17,8325 ha.
Dozorowanie nieruchomości wraz z wszelkimi obiektami budowlanymi i instalacjami – dozór w dni robocze od 7.00 do 15.00 realizowany przez jednego pracownika, a w szczególności:
a) podejmowanie stosownych działań w celu niedopuszczenia do kradzieży, dewastacji i uszkodzenia mienia wszystkich przedmiotów znajdujących się na terenie nieruchomości, a w szczególności opisanych w protokole zdawczo – odbiorczym,
b) stały kontakt z Policją i Strażą Pożarną oraz Strażą Miejską w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa publicznego,
c) ścisłe współdziałanie z organami administracji publicznej i innymi instytucjami w przedmiocie niedopuszczenia do zaistnienia zagrożenia bezpieczeństwa osób i mienia oraz natychmiastowe podejmowanie środków zapobiegawczych przy stwierdzeniu zagrożenia,
d) niezwłoczne informowanie Gminy o każdym stwierdzonym przypadku wejścia na teren nieruchomości osób nieuprawnionych oraz o każdym przypadku powstania szkody,
e) zapewnienie właściwego technicznego utrzymania urządzeń i instalacji znajdujących się na terenie nieruchomości, poprzez ich konserwację, usuwanie awarii oraz remonty bieżące,
f) na zlecenie Gminy przeprowadzanie badań parametrów wskaźnikowych dla fazy poeksploatacyjnej składowiska zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 30 kwietnia 2013 roku w sprawie składowisk odpadów (Dz. U. z 2022 r., poz. 1902 t.j.),
g) umożliwienia przeprowadzenia czynności kontrolnych przez Gminę w każdym czasie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243260,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5450000675, REGON 050214127
7.3.3) Ulica: ul. Targowa 15
7.3.4) Miejscowość: Sokółka
7.3.5) Kod pocztowy: 16-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243260,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-06-18 do 2026-03-31| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |