Wykonanie RB dla zadań: Część I–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż. Część II–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż. Część III–Przebudowa zbiornika ppoż.
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00064207
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00064207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-22 09:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6585845e-6894-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5262200493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00064207 z dnia 2022-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie RB dla zadań:
Część I–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż.
Część II–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż.
Część III–Przebudowa zbiornika ppoż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury
1.3.) Oddział zamawiającego: SZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.szi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie RB dla zadań:Część I–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż.
Część II–Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż.
Część III–Przebudowa zbiornika ppoż.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6585845e-6894-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011490/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż na terenie kompleksu wojskowego
1.1.13 Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż na terenie kompleksu wojskowego
1.1.29 Przebudowa zbiornika ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00338247/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 60/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2920170,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń dla zadań:
Część I – Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż. na terenie kompleksu wojskowego, ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie
Część II – Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż. na terenie kompleksu wojskowego, ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie.
Część III – Przebudowa zbiornika ppoż. na trenie kompleksu wojskowego, ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotowego zadania określa:
- Opis przedmiotu zamówienia
- pozostałe załączniki SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (...)
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Cena oferta przedstawiająca najkorzystniejszy bilans wszystkich kryteriów oceny ofert, tj. 3 819 318,69 zł brutto (WAJA Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Kolady 3, 02-691 Warszawa) przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, tj. 3 591 809,10 zł brutto.
W związku z powyższym, ze względu na brak środków finansowych Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |