Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach – II przetarg
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gubin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00064002
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00064002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-22 08:34
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a8ee82d-8597-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 9260004749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00064002 z dnia 2022-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach – II przetarg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gubin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970040126
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolna 19
1.5.2.) Miejscowość: Gubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683590100
1.5.8.) Numer faksu: 683590101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gubin@zielonagora.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gubin.zielonagora.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie gospodarki leśnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach – II przetarg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a8ee82d-8597-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00064002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach nr inw. 291/565. Przedmiotowe zamówienie zlokalizowane jest na działce ewidencyjnej nr 137/1, obręb Luboszyce, Gmina Gubin.
Zakres robót:
W dokumentacji projektowej przewidziano montaż lin odciągowych do trzonu dostrzegalni poprzez sworznie stalowe z podkładką zabezpieczone zawleczką i do fundamentów kotwiących za pomocą śrub naciągowych (śruba rzymska). Liny bezwzględnie muszą posiadać certyfikat zgodny z podanymi normami: PN-EN 12385-1; PN-EN 12385-2: PN-EN 12385-3; PN-EN 12385-10. Linę w kielichu stożkowym należy zalewać odpowiednim stopem do zalewania końcówek lin zgodnie z normą PN-ISO „Metody zalewania końcówek lin stalowych. Ciekły metal do zalewania”. Nie dopuszcza się zalewania stożków linowych innymi materiałami np. żywicami. Wszystkie elementy stalowe należy cynkować ogniowo.
Zamocowane liny nie mogą stykać się ani w żaden sposób kolidować z obudową kabiny czy innymi elementami konstrukcji dostrzegalni.
Zastosowane wszelkiego rodzaju materiały, w szczególności liny oraz sposób zakotwienia lin, wymagać będą pisemnej akceptacji Zamawiającego.
Przed wykonaniem tzw. przejściówek należy sprawdzić geometrię oraz grubość istniejących węzłów/uchwytów przyspawanych do trzonu/mocowania lin odciągowych.
Nie dopuszcza się zmian technologii zalewania stożków żywicą oraz zmiany rodzaju lin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45312330-9 - Montaż anten radiowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 260 ust. 2 ustawy PZP (Dz. U. 2021 poz. 1129) Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania pn. „Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach – II przetarg”, podstawą do unieważnienia postępowania jest art. 255 ust. 1 PZP, tj. nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |