Praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie

Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00131852
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00131852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-05 10:33
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9244635-0cf8-495b-9dbe-fed9492522ce
Identyfikator
321246209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniejUsługi edukacji technicznej na poziomie szkoły średniejUsługi edukacji zawodowej na poziomie szkoły średniej

Wykonawcy

2 przyznane

POLITECHNIKA MORSKA W SZCZECINIESzczecin, PL · lot 0
328 500 PLN
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNIKołobrzeg, PL · lot 1
415 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00131852 z dnia 2025-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321246209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hoża 6

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-699

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 726 212 315

1.5.8.) Numer faksu: fax +48 91 44 20 516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wwieczerzak@zcemip.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zcemip.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9244635-0cf8-495b-9dbe-fed9492522ce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9244635-0cf8-495b-9dbe-fed9492522ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00131852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020265/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Realizacja praktyki morskiej dla uczniów TMiP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063537

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy ZCEMiP/AG/WW/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 604756,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej.

Kod CPV: 80210000 – 9
80211000 – 6
80212000 – 3

2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Praktykę zawodową morską na statku szkoleniowym należy przeprowadzić dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego kształcących się w zawodzie: technik nawigator morski, technik mechanik okrętowy.
2) Szacunkowa ilość uczestników w I etapie 30 klas IV, w II etapie 39 klas III
3) Praktyka ma być realizowana dwu etapowo z uwzględnieniem okresu trwania szkolenia dla dwóch grup obejmującym 30 dni dla każdej grupy w okresie od dnia zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od dnia 20.04.2025 r. do 19.05.2025 r. i od 19.05.2025 r. do 17.06.2025 r. Jednostka szkoleniowa musi posiadać możliwości techniczne do realizacji zamówienia oraz zapewnić liczbę osób załogi (w liście crew) zapewniającą uznanie statek za bezpiecznie obsługiwany.
4) Proces szkolenia ma być realizowany zgodnie z wymaganiami w Konwencji STCW (Międzynarodowa konwencja o wymaganiach w zakresie wyszkolenia marynarzy, wydawania im świadectw oraz pełnienia wacht, 1978, sporządzona w Londynie dnia 7 lipca 1978 r. – Dz.U. z 1984 r. Nr 39, poz. 201 i 202, z 1999 r. Nr 30, poz. 286 oraz z 2013 r. poz.1092 i 1093) oraz zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art.68, art.74 ust.4 oraz art.76 ust.4 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie morskim (Dz.U z 2020 r. poz. 680, z 2021 r. poz. 234), określającymi wyszkolenie i kwalifikacje oraz ramowe programy szkoleń i wymagań egzaminacyjnych wobec członków załóg statków morskich, a także warunki i tryb uznawania morskich jednostek edukacyjnych oraz wymagania kwalifikacyjne wobec kadry prowadzącej zajęcia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80211000-6 - Usługi edukacji technicznej na poziomie szkoły średniej

80212000-3 - Usługi edukacji zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.) Wartość części: 328500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest praktyka zawodowa morska dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej.

Kod CPV: 80210000 – 9
80211000 – 6
80212000 – 3

2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Praktykę zawodową morską na statku szkoleniowym należy przeprowadzić dla uczniów klas III i IV Technikum Morskiego i Politechnicznego kształcących się w zawodzie: technik nawigator morski, technik mechanik okrętowy.
2) Szacunkowa ilość uczestników w I etapie 30 klas IV, w II etapie 39 klas III
3) Praktyka ma być realizowana dwu etapowo z uwzględnieniem okresu trwania szkolenia dla dwóch grup obejmującym 30 dni dla każdej grupy w okresie od dnia zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od dnia 20.04.2025 r. do 19.05.2025 r. i od 19.05.2025 r. do 17.06.2025 r. Jednostka szkoleniowa musi posiadać możliwości techniczne do realizacji zamówienia oraz zapewnić liczbę osób załogi (w liście crew) zapewniającą uznanie statek za bezpiecznie obsługiwany.
4) Proces szkolenia ma być realizowany zgodnie z wymaganiami w Konwencji STCW (Międzynarodowa konwencja o wymaganiach w zakresie wyszkolenia marynarzy, wydawania im świadectw oraz pełnienia wacht, 1978, sporządzona w Londynie dnia 7 lipca 1978 r. – Dz.U. z 1984 r. Nr 39, poz. 201 i 202, z 1999 r. Nr 30, poz. 286 oraz z 2013 r. poz.1092 i 1093) oraz zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art.68, art.74 ust.4 oraz art.76 ust.4 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie morskim (Dz.U z 2020 r. poz. 680, z 2021 r. poz. 234), określającymi wyszkolenie i kwalifikacje oraz ramowe programy szkoleń i wymagań egzaminacyjnych wobec członków załóg statków morskich, a także warunki i tryb uznawania morskich jednostek edukacyjnych oraz wymagania kwalifikacyjne wobec kadry prowadzącej zajęcia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80211000-6 - Usługi edukacji technicznej na poziomie szkoły średniej

80212000-3 - Usługi edukacji zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.) Wartość części: 415350,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Politechnika Morska w Szczecinie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510006388

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-04-20 do 2025-05-19

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uniwersytet Morski w Gdyni

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860012873

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-19 do 2025-06-17

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

nie dotyczy
2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi