Dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie.
Szpital Ogólny w Kolnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00067025
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-24 11:16
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2910050705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice chirurgiczne
Wykonawcy
7 przyznanych
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
11 657,52 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
4341,6 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
51 256,8 PLNSORIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
2570,4 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
11 657,52 PLNPT GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
1134 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
11 657,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.