Dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie.
Szpital Ogólny w Kolnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00075383
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-04 09:14
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2910050705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki
Wykonawcy
7 przyznanych
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
63 935,07 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
63 935,07 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
99 979 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1296,65 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
8495,28 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
99 979 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
99 979 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.