Przeprowadzenie zajęć w obszarze „Komunikacja” (części I-III) oraz „Przedsiębiorczość i komercjalizacja” (części IV-VI) dla doktorantów Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00066531
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-23 16:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

Wykonawcy

3 przyznane

ANNA KORNACKASzczecin, PL
29 850 PLN
Wojciech MurzynWarszawa, PL
45 000 PLN
ANNA KORNACKASzczecin, PL
29 850 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.