Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2
Miasto Mysłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00066545
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00066545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-23 16:58
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16081c36-881a-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 2220009027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00066545 z dnia 2022-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Mysowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 21
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzgk@mzgk.myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzgk.myslowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzgk.nowybip.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja oraz kompleksowe wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16081c36-881a-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014195/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja oraz wykonanie instalacji C.O. i C.W.U. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Strażackiej 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez poprawę efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Mysłowice – etap II”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049163/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu termomodernizacji oraz
kompleksowym wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w obiekcie
mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Mysłowicach przy ulicy Strażackiej 2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 – Dokumentacja techniczna, która
obejmuje: projekt przebudowy i zmiany ogrzewania budynku, przedmiar oraz specyfikacja techniczna
wykonania i odbioru robót budowlanych.
3. Obiekt, w którym będą wykonywane prace to budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany w
technologii tradycyjnej murowanej, wybudowany w 1914 zlokalizowany przy ul. Strażackiej 2 w
Mysłowicach. Szczegółowe dane budynku zostały wskazane w Załączniku nr 1 w opisie technicznym
obiektu w pkt 8.6 (zestawienie powierzchni).
4. Prace będą wykonywane w zamieszkanym obiekcie (8 lokali mieszkalnych) i muszą być prowadzone w
sposób niezakłócający normalnego funkcjonowania mieszkańców obiektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261910-6 - Naprawa dachów
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert nie zgłosił się żaden oferentSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |