skład komputerowy i komputerowe opracowanie rysunków do pozycji wydawniczych – KC-zp.272-551/21
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00066341
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-23 14:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi składu
Wykonawcy
3 przyznane
ANDRZEJ CHOCZEWSKIos. Stalowe 5/77, PL
15 000 PLNMARCIN HERZOGKraków, PL
20 000 PLNANDRZEJ CHOCZEWSKIos. Stalowe 5/77, PL
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.