Modernizacja ulic Kościuszki, Kilińskiego, Kierlańczyków, Krupińskiego w Grodzisku Maz. wraz z bud. kan. deszcz. w ul. Kościuszki , bud.parkingu przy ul. Kilińskiego i bud. sygn. świet. przed Urzędem
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00066882
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00066882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-24 10:04
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-753709ab-6236-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00066882 z dnia 2022-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulic Kościuszki, Kilińskiego, Kierlańczyków, Krupińskiego w Grodzisku Maz. wraz z bud. kan. deszcz. w ul. Kościuszki , bud.parkingu przy ul. Kilińskiego i bud. sygn. świet. przed Urzędem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulic Kościuszki, Kilińskiego, Kierlańczyków, Krupińskiego w Grodzisku Maz. wraz z bud. kan. deszcz. w ul. Kościuszki , bud.parkingu przy ul. Kilińskiego i bud. sygn. świet. przed Urzędem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-753709ab-6236-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00324400/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.148.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja ulic Kościuszki, Kilińskiego, Kierlańczyków, Krupińskiego w Grodzisku Mazowieckim (zadanie 1) wraz z budową kanalizacji deszczowej w ul. Kościuszki (zadanie 2), budową parkingu przy ul. Kilińskiego (zadanie 3) i budową sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przed Urzędem Miasta (zadanie 4).”
1. Zakresem robót objęty jest:
1. Zadanie 1: Remont nawierzchni jezdni ulic Kościuszki, Kilińskiego, Krupińskiego na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki oraz remont ul. Kierlańczyków na odc. od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do ul. Kościuszki w Grodzisku Mazowieckim. W ramach Zamówienia przewiduje się lokalne pełne wymiany konstrukcji jezdni, co zostało zobrazowane w dokumentacji projektowej remontu ulic w załączniku nr 8a do SWZ. W ramach Zamówienia należy odtworzyć istniejącą stałą organizację ruchu wraz z rozbiórką i budową progów zwalniających.
Remont nawierzchni ulic należy wykonać na podstawie dokumentacji sporządzone przez firmę Abart Agnieszka Bartonowicz.
2. Zadanie 2: Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Kościuszki obejmuje odcinek od ul. Krupińskiego do ulicy Spółdzielczej. Zadanie 2 będzie realizowane na podstawie decyzji zatwierdzającej projekt zagospodarowania działki i projekt architektoniczno-budowlany i udzielającej pozwolenie na budowę nr 2038/21 z dn. 4 października 2021 r. i dokumentacji projektowej biura projektowego ERG Projektowanie, wykonawstwo instalacji i sieci sanitarnych – zamieszczonymi w załączniku nr 8b do SWZ. Zadanie 2 obejmuje usunięcie ewentualnych kolizji projektowanego kanału deszczowego z podziemnym uzbrojeniem terenu.
3. Zadanie 3: Budowa parkingu na dz. nr ew. 14, 17 obr. 04 i budowa drogi gminnej KD-L w Grodzisku Mazowieckim na podstawie decyzji pozwolenie na budowę nr 1677/19 z dn. 28.10.2019 i dokumentacją projektową autorstwa Biura Projektów Infrastrukturalnych Krzysztof Sulig– zamieszczonymi w załączniku nr 8c do SWZ.
Na parkingu przewiduje się wykonanie 16 miejsc postojowych.
4. Zadanie 4: Budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu przed Urzędem Miasta przy ul. Kościuszki 12A w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z ulicą Spółdzielczą. Budowa sygnalizacji będzie wykonywana na podstawie dokumentacji projektowej autorstwa ARTGEO Artur Sosnowski zamieszczoną w załączniku nr 8d do SWZ.
Opis zamówienia zawiera również SWZ i załączniki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2484854,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136744,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2484854,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTAL-NIKA Sp.zo.o. Sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182038806
7.3.3) Ulica: Al. Gen. Chruściela "MONTERA" 106/4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-910
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2484854,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-15| 2022-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |