Inwestycje dotyczące łagodzenia zmian klimatu w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach ..."

Gmina Brwinów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00066838
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00066838/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-24 09:45
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7360337d-82a2-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
5342254858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00066838 z dnia 2022-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące łagodzenia zmian klimatu w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach ..."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodziska 12

1.5.2.) Miejscowość: Brwinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 738 25 67

1.5.8.) Numer faksu: 22 729 59 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugb.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Inwestycje dotyczące łagodzenia zmian klimatu w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach ..."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7360337d-82a2-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066838

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019172/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Inwestycje dotyczące łagodzenia zmian klimatu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii" finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00042288/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 861535,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Działania adaptacyjne i mitygacyjne o charakterze inwestycyjnym realizowane w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Brwinowie.
Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 05-840 Brwinów;
część działki nr ewid. 35 obrębu 4, Brwinów;
w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii"
1. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje wykonanie wszystkich robót, zgodnie z dokumentacją zawartą w załączniku do umowy, normami branżowymi, a w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, drogowe i towarzyszące polegające na:
a) zabezpieczeniu drzew na placu budowy, przygotowaniu i korytowaniu terenu pod urządzenia, które wymagają powyższych prac, zachowaniu istniejącego ogrodzenia terenu (ewentualnie czasowe zdemontowanie części ogrodzenia celem sprawnej komunikacji na plac budowy wraz z zabezpieczeniem wejścia na plac),
b) oczyszczenie terenu z resztek budowlanych, gruzu, śmieci, urobku z korytowania wykopów pod urządzenia i wywiezienie, wyrównanie terenu,
c) wykonanie nawierzchni bezpiecznej w strefach Liny Tarzana na pow. ok 14 m2 – obrzeża betonowe, pole żwirowe lub piaskowe,
2) zakup i montaż nowych, certyfikowanych urządzeń zabawowych oraz pozostałych elementów wyposażenia zgodnie z załącznikami do SWZ
3) zapewnienie obsługi geodezyjnej .
2. Opis terenu: tereny szkół, płaskie, ogrodzone i częściowo zadrzewione.
3. Urządzenia zabawowe powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz spełniać wymogi Polskich Norm i warunków bezpieczeństwa, tj. posiadać aktualne stosowne certyfikaty, atesty dopuszczenia do stosowania w kontakcie z dziećmi wg norm PN-EN-1177, PN–EN 1176.
4. Przedmiot zamówienia ma być wykonany zgodnie:
1) z dokumentacją budowlaną, o której mowa w ust. 2 (odpowiednio dla każdej części),
2) szczegółowym opisem oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z:
a) kartami technicznymi lub kartami produktu (mogą zawierać opisy parametrów technicznych elementów wyposażenia) wraz z ich kolorową wizualizacją,
b) zaświadczeniami niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającymi, że dostarczone produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, np.: certyfikaty zgodności z europejskimi normami wydanymi przez TUV Rheinland Polska lub równoważne wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą (zgodności z normami serii PN-EN 1176 wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie),
c) atestami lub deklaracjami zgodności lub innymi dokumentami równoważnymi dla pozostałych elementów wyposażenia, takiego jak: wiaty, stoły, ławy, wiaty solarne.
5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia polegające na montażu małej architektury.
6. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 36-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 288623,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Działania adaptacyjne i mitygacyjne o charakterze inwestycyjnym realizowane w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie.
Adres: ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów;
część działek nr ewid. 71/1, 71/2, 71/3, 71/4, 71/5, 71/6, 71/7, 71/8,
obręb 13, Brwinów;
w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii".
1. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje wykonanie wszystkich robót, zgodnie z dokumentacją zawartą w załączniku do umowy, normami branżowymi, a w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, drogowe i towarzyszące polegające na:
a) zabezpieczeniu drzew na placu budowy, przygotowaniu i korytowaniu terenu pod urządzenia, które wymagają powyższych prac, zachowaniu istniejącego ogrodzenia terenu (ewentualnie czasowe zdemontowanie części ogrodzenia celem sprawnej komunikacji na plac budowy wraz z zabezpieczeniem wejścia na plac),
b) oczyszczenie terenu z resztek budowlanych, gruzu, śmieci, urobku z korytowania wykopów pod urządzenia i wywiezienie, wyrównanie terenu,
2) zakup i montaż nowych, certyfikowanych urządzeń zabawowych oraz pozostałych elementów wyposażenia zgodnie z załącznikami do SWZ
2. Opis terenu: tereny szkół, płaskie, ogrodzone i częściowo zadrzewione.
3. Urządzenia zabawowe powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz spełniać wymogi Polskich Norm i warunków bezpieczeństwa, tj. posiadać aktualne stosowne certyfikaty, atesty dopuszczenia do stosowania w kontakcie z dziećmi wg norm PN-EN-1177, PN–EN 1176.
4. Przedmiot zamówienia ma być wykonany zgodnie:
1) z dokumentacją budowlaną, o której mowa w ust. 2 (odpowiednio dla każdej części),
2) szczegółowym opisem oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z:
a) kartami technicznymi lub kartami produktu (mogą zawierać opisy parametrów technicznych elementów wyposażenia) wraz z ich kolorową wizualizacją,
b) zaświadczeniami niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającymi, że dostarczone produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, np.: certyfikaty zgodności z europejskimi normami wydanymi przez TUV Rheinland Polska lub równoważne wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą (zgodności z normami serii PN-EN 1176 wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie),
c) atestami lub deklaracjami zgodności lub innymi dokumentami równoważnymi dla pozostałych elementów wyposażenia, takiego jak: wiaty, stoły, ławy, wiaty solarne.
5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia polegające na montażu małej architektury.
6. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 36-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 209724,35 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3. Działania adaptacyjne i mitygacyjne o charakterze inwestycyjnym realizowane w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Żółwinie.
Adres: ul. Szkolna 39, 05-807 Żółwin;
część działki nr ewid. 274/2 obręb Żółwin, gmina Brwinów;
w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii".
1. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje wykonanie wszystkich robót, zgodnie z dokumentacją zawartą w załączniku do umowy, normami branżowymi, a w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, drogowe i towarzyszące polegające na:
a) zabezpieczeniu drzew na placu budowy, przygotowaniu i korytowaniu terenu pod urządzenia, które wymagają powyższych prac, zachowaniu istniejącego ogrodzenia terenu (ewentualnie czasowe zdemontowanie części ogrodzenia celem sprawnej komunikacji na plac budowy wraz z zabezpieczeniem wejścia na plac),
b) oczyszczenie terenu z resztek budowlanych, gruzu, śmieci, urobku z korytowania wykopów pod urządzenia i wywiezienie, wyrównanie terenu,
2) zakup i montaż nowych, certyfikowanych urządzeń zabawowych oraz pozostałych elementów wyposażenia zgodnie z załącznikami do SWZ
3) zapewnienie obsługi geodezyjnej
2. Opis terenu: tereny szkół, płaskie, ogrodzone i częściowo zadrzewione.
3. Urządzenia zabawowe powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz spełniać wymogi Polskich Norm i warunków bezpieczeństwa, tj. posiadać aktualne stosowne certyfikaty, atesty dopuszczenia do stosowania w kontakcie z dziećmi wg norm PN-EN-1177, PN–EN 1176.
4. Przedmiot zamówienia ma być wykonany zgodnie:
1) z dokumentacją budowlaną, o której mowa w ust. 2 (odpowiednio dla każdej części),
2) szczegółowym opisem oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z:
a) kartami technicznymi lub kartami produktu (mogą zawierać opisy parametrów technicznych elementów wyposażenia) wraz z ich kolorową wizualizacją,
b) zaświadczeniami niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającymi, że dostarczone produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, np.: certyfikaty zgodności z europejskimi normami wydanymi przez TUV Rheinland Polska lub równoważne wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą (zgodności z normami serii PN-EN 1176 wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie),
c) atestami lub deklaracjami zgodności lub innymi dokumentami równoważnymi dla pozostałych elementów wyposażenia, takiego jak: wiaty, stoły, ławy, wiaty solarne.
5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia polegające na montażu małej architektury.
6. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 36-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 109124,26 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4. Działania adaptacyjne i mitygacyjne o charakterze inwestycyjnym realizowane w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Otrębusach
Adres: ul. Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy;
część działki nr ewid. 477/4 obręb Otrębusy, gmina Brwinów;
w ramach projektu "Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii".
1. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje wykonanie wszystkich robót, zgodnie z dokumentacją zawartą w załączniku do umowy, normami branżowymi, a w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, drogowe i towarzyszące polegające na:
a) rozbiórce istniejących płyt drogowych i wywiezieniu w miejsce wskazane przez Zamawiającego (nie dalej niż do 8 km) w Szkole Podstawowej im. Wł. Puchalskiego w Otrębusach,
b) zabezpieczeniu drzew na placu budowy, przygotowaniu i korytowaniu terenu pod urządzenia, które wymagają powyższych prac, zachowaniu istniejącego ogrodzenia terenu (ewentualnie czasowe zdemontowanie części ogrodzenia celem sprawnej komunikacji na plac budowy wraz z zabezpieczeniem wejścia na plac),
c) oczyszczenie terenu z resztek budowlanych, gruzu, śmieci, urobku z korytowania wykopów pod urządzenia i wywiezienie, wyrównanie terenu,
d) wykonanie nawierzchni bezpiecznej w strefach Liny Tarzana na pow. ok 14 m2 – obrzeża betonowe, pole żwirowe lub piaskowe -
2) zakup i montaż nowych, certyfikowanych urządzeń zabawowych oraz pozostałych elementów wyposażenia zgodnie z załącznikami do SWZ
3) zapewnienie obsługi geodezyjnej.
2. Opis terenu: tereny szkół, płaskie, ogrodzone i częściowo zadrzewione.
3. Urządzenia zabawowe powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz spełniać wymogi Polskich Norm i warunków bezpieczeństwa, tj. posiadać aktualne stosowne certyfikaty, atesty dopuszczenia do stosowania w kontakcie z dziećmi wg norm PN-EN-1177, PN–EN 1176.
4. Przedmiot zamówienia ma być wykonany zgodnie:
1) z dokumentacją budowlaną, o której mowa w ust. 2 (odpowiednio dla każdej części),
2) szczegółowym opisem oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z:
a) kartami technicznymi lub kartami produktu (mogą zawierać opisy parametrów technicznych elementów wyposażenia) wraz z ich kolorową wizualizacją,
b) zaświadczeniami niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającymi, że dostarczone produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, np.: certyfikaty zgodności z europejskimi normami wydanymi przez TUV Rheinland Polska lub równoważne wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą (zgodności z normami serii PN-EN 1176 wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie),
c) atestami lub deklaracjami zgodności lub innymi dokumentami równoważnymi dla pozostałych elementów wyposażenia, takiego jak: wiaty, stoły, ławy, wiaty solarne.
5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia polegające na montażu małej architektury.
6. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 36-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 254063,97 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może tej kwoty podwyższyć.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może tej kwoty podwyższyć.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może tej kwoty podwyższyć.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może tej kwoty podwyższyć.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane