,,Modernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bakałarzewie wraz z zagospodarowaniem terenu w pobliżu rzeki Rospudy
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BAKAŁARZEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00067346
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00067346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-24 13:15
- Lokalizacja
- Bakałarzewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a474a1c7-8289-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8442277369
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00067346 z dnia 2022-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Modernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bakałarzewie wraz z zagospodarowaniem terenu w pobliżu rzeki Rospudy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BAKAŁARZEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200180697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MŁYŃSKA 11
1.5.2.) Miejscowość: Bakałarzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-423
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 875694065
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gbp@bakalarzewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gbpbakalarzewo.naszabiblioteka.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Modernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bakałarzewie wraz z zagospodarowaniem terenu w pobliżu rzeki Rospudy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a474a1c7-8289-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041514/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MODERNIZACJA BUDYNKU GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU W POBLIŻU RZEKI ROSPUDY
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Morski i Rybacki objęty Programem Operacyjnym ,,Rybactwo i Morze” w ramach Priorytetu 4 ,,Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00041762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GBP.271.1.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 205148,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
1) remont i odnowienie elewacji budynku;
2) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
3) zagospodarowanie terenu w pobliżu rzeki Rospudy;
4) dostawę i montaż gabloty.
Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Przedmiar robót – stanowiący Załącznik Nr 7 do niniejszej SWZ. Ma on charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z Przedmiarem robót. Z uwagi na to, że wynagrodzenie w ramach umowy na roboty budowlane będzie wynagrodzeniem ryczałtowym, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej, nie będzie mogło być to uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w Przedmiarze robót koniecznych do wykonania, nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania w cenie umownej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45236250-7 - Wyrównywanie terenu parków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
Zgodnie z rozdziałem 9 ust.1 pkt. 1 SWZ w postępowaniu o udzielenie zamówienia ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym co ma też potwierdzenie w art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, która nie zawierała wymaganego podpisu, a więc w myśl art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp jest niezgodna z przepisami ustawy, wobec powyższego została odrzucona. Dlatego też na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważniono, ponieważ jedyna złożona oferta została odrzucona.| 2022-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |