Przebudowa lokali Gminnych na potrzeby „Centrum Usług Społecznych” w Działoszycach
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DZIAŁOSZYCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00131992
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00131992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-03-05 11:02
- Lokalizacja
- Działoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be2a7b1a-9466-4d54-b52f-e6418d223042
- Identyfikator
- 6621476624
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00131992 z dnia 2025-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa lokali Gminnych na potrzeby „Centrum Usług Społecznych” w Działoszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DZIAŁOSZYCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290955889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skalbmierska 5
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgops_dzialoszyce@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzialoszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be2a7b1a-9466-4d54-b52f-e6418d2230421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa lokali Gminnych na potrzeby „Centrum Usług Społecznych” w Działoszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be2a7b1a-9466-4d54-b52f-e6418d223042
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00131992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. Centrum Usług Społecznych w Gminie Działoszyce - nowa jakość życia mieszkańców” realizowanym w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach zawartej umowy o dofinansowanie nr umowy: FESW.09.04-IZ.00-0002/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/BK/9.4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie a następnie na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej wykonanie przebudowy lokali gminnych mieszczących się w budynku wielolokalowym zlokalizowanych przy ul. Ogrodowa 6, 28-440 Działoszyce, powiat pińczowski, województwo świętokrzyskie na działce nr ewid. 448/1 obręb Działoszyce.
Lokal podlegający przebudowie znajduje się na parterze z jednym głównym wejściem od strony ul. Ogrodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45262700-8 - Przebudowa budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45410000-4 - Tynkowanie
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320) unieważnia postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu - wszystkie złożone oferty (jedna) podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, że na podstawie 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320) odrzuca ofertę wykonawcy firmy: Euro-Okno Wiesław Adamski, Kozłów 45, 32-241 Kozłów. Oferta była jedyną ofertą w prowadzonym postępowaniu.| 2025-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |