Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

POWIATOWY URZĄD PRACY W LEGNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00078138
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00078138/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-08 08:35
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ee58426-7848-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
6911074087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie windRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

EXWIND SPÓŁKA CYWILNA DANUTA I JAROSŁAW GROBELNILeszno, PL · lot 0
211 560 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00078138 z dnia 2022-03-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W LEGNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390729807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Generała Władysława Andersa 2

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767225210

1.5.8.) Numer faksu: 767225211

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puplegnica@puplegnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puplegnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednosta organizacyjna samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Promocja zatrudnienia, aktywizacja zawodowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ee58426-7848-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023393/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana dźwigu osobowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy wraz z demontażem starego dźwigu i montażem nowego dźwigu osobowego Q=630 kg, prace budowlano - malarskie przy demontazu i montazu dżwigu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023591/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172000

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż dźwigu elektrycznego przeznaczonego dla potrzeb osób niepełnosprawnych w szybie o wymiarach ok. 1,50 x 1,95 m, nośności min. 500 kg i wysokości podnoszenia 3 przystanków, od piwnicy do 1 piętra, wraz z instalacją ochronną i osprzętem instalacyjnym, wyposażeniem elektrycznym, oświetleniem szybu, tablicą sterowniczą, układem napędowym, maszynownią przy dźwigu, kompletem prowadnic, kabiną, włącznikami przyzewowymi, oraz pozostałymi elementami konstrukcji dźwigu. Nowa kabina przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych szerokości co najmniej 1,1 m i długości 1,4 m z poręczami na wysokości 0,9 m oraz tablicą przyzewową na wysokości od 0,8 do 1,2 m w odległości nie mniejszej 0,5 m od naroża kabiny z dodatkowym oznakowaniem dla osób niewidomych i informacją głosową. Różnica poziomów podłogi kabiny dźwigu, zatrzymującego się na kondygnacji użytkowej, i posadzki tej kondygnacji przy wyjściu z dźwigu nie powinna być większa niż 0,02 m. dźwig dla niepełnosprawnych wyposażony w drzwi automatyczne przesuwne, których optymalna szerokość to min. 90 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211560 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288804 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211560 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jarosław Grobelny ul. Łopuszańskiego 47, 64-130 Rydzyna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Danuta Grobelna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972234183

7.3.3) Ulica: Usługowa 14

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211560 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2022-03-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane