Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00067228
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00067228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-24 12:39
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37ffa3df-85c3-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7541013696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00067228 z dnia 2022-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Firmowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-594
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://umopole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37ffa3df-85c3-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019907/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050700/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NP.260.03.2022.P
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje:
I. Frezowanie nawierzchni bitumicznych
II. Rozbiórka nawierzchni
III. Zabezpieczenie nawierzchni drogowych
IV. Zabezpieczenie nawierzchni drogowych w trybie awaryjnym
V. Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni z betonu asfaltowego grysowego
VI. Wykonanie koryta
VII. Wykonanie podbudowy drogowej
VIII. Wykonanie stabilizacji cementem
IX. Wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej betonem asfaltowym
X. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grysowego
XI. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grysowego
XII. Wykonanie nawierzchni z masy SMA
XIII. Geosiatka
XIV. Wykonanie remontu cząstkowego i nowej nawierzchni z kostki kamiennej 10 cm
XV. Wykonanie remontu cząstkowego i nowej nawierzchni z kostki kamiennej 18 cm
XVI. Spoinowanie kostki kamiennej
XVII. Rozebranie i ustawienie krawężników betonowych
XVIII. Rozebranie i ustawienie krawężników kamiennych
XIX. Rozbiórka podbudowy betonowej i płyt betonowych drogowych
XX. Rozbiórka podbudowy tłuczniowej
XXI. Regulacja wysokościowa studzienek ściekowych i studni rewizyjnych
XXII. Kanalizacja deszczowa i odwodnienie
XXIII. Konserwacja poboczy
XXIV. Konserwacja skarp
XXV. Czyszczenie i umocnienie rowów
XXVI. Naprawa spękań nawierzchni bitumicznych masą zalewową
XXVII. Recykling z zastosowaniem mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej MCE
Realizacja robót na polecenie Zamawiającego przy czym Zamawiający każdorazowo określa zakres robót, miejsce, terminy realizacji i ich przybliżoną wartość.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 6 u.p.z.p., tj. postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Zamawiający nie udostępnił na stornie internetowej przedmiotowego postępowania wzoru umowy, stanowiącego załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – powyższe ma nieusuwalny charakter i nie może zostać skorygowane przez Zamawiającego w toku prowadzonego postępowania poprzez unieważnienie lub powtórzenie nieprawidłowej czynności.
W związku z powyższym Zamawiający postanawia jak we wstępie.
| 2022-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |