„Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni nieulepszonej – tłuczniowej”
GMINA KOLBUSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00067900
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00067900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-25 08:15
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90c30b2a-6498-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8141576232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00067900 z dnia 2022-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni nieulepszonej – tłuczniowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLBUSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 21
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekolbuszowa.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.kolbuszowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni nieulepszonej – tłuczniowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90c30b2a-6498-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000796/33/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont cząstkowy dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005232/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni nieulepszonej – tłuczniowej w granicach administracyjnych miasta Kolbuszowa.Dowóz kruszywa na remontowane drogi, oczyszczenie miejsc wbudowania z zanieczyszczeń obcych, rozładunek kruszywa, wyrównanie mechanicznie i ręcznie, zagęszczenie mechaniczne. Na wbudowany materiał wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia dokumentów dopuszczających do stosowania go w budownictwie zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych. Do naprawy cząstkowej dróg tłuczniowych będzie wykorzystywane kruszywo drogowe łamane grube 0/63 oraz kruszywo łamane o frakcji 4/32, 0-32mm. Materiał musi spełniać wymagania norm europejskich PN-EN 12620+A1, PN -EN 13043, PN-EN 13242+A1 w zakresie systemu oceny zgodności 2+ i podlegają oznakowaniu CE. Zaleca się profilowanie dróg przy pomocy równiarki samojezdnej. Powstały w wyniku równania nadmiar ziemi tworzący tzw. wałek od strony krawędzi należy zlikwidować, aby na drodze nie gromadziła się woda. Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia i wywiezienia powstałego nadmiaru ziemi. Drogi i ulice w terenie uzbrojonym należy remontować zachowując ostrożność przy istniejących urządzeniach np. takich jak: studnia kanalizacyjna, telekomunikacyjna, zasuwa wodociągowa. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie oznakowania odcinków remontowanych dróg zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
Przewidywana ilość materiału do wbudowania poszczególnych frakcji wynosi: kruszywo łamane grube 0/63 100 t, kruszywo łamane frakcji 4/32 100 t, frakcji 0 /32 mm 600,00t. Razem 800,00 t.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 65928,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2: Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni nieulepszonej - tłuczniowej poza granicami administracyjnymi miasta Kolbuszowa.Dowóz kruszywa na remontowane drogi, oczyszczenie miejsc wbudowania z zanieczyszczeń obcych, rozładunek kruszywa, wyrównanie mechanicznie i ręcznie, zagęszczenie mechaniczne. Na wbudowany materiał wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia dokumentów dopuszczających do stosowania go w budownictwie zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych. Do naprawy cząstkowej dróg tłuczniowych będzie wykorzystywane kruszywo drogowe łamane grube 0/63 oraz kruszywo łamane o frakcji 4/32 , 0/32 mm. Materiał musi spełniać wymagania norm europejskich PN-EN 12620+A1, PN -EN 13043, PN-EN 13242+A1 w zakresie systemu oceny zgodności 2+
i podlegają oznakowaniu CE. Zaleca się profilowanie dróg przy pomocy równiarki samojezdnej. Powstały w wyniku równania nadmiar ziemi tworzący tzw. wałek od strony krawędzi należy zlikwidować, aby na drodze nie gromadziła się woda. Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia
i wywiezienia powstałego nadmiaru ziemi. Drogi w terenie uzbrojonym należy remontować zachowując ostrożność przy istniejących urządzeniach np. takich jak: studnia kanalizacyjna, telekomunikacyjna, zasuwa wodociągowa. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie oznakowania odcinków remontowanych dróg zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przewidywana ilość materiału do wbudowania poszczególnych frakcji wynosi kruszywo łamane grube 0/63 100 t, kruszywo łamane frakcji 4/32 400,00t, frakcji 0/32 1000t. Razem 1500,00t.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 131856,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |