Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w ulicach zlokalizowanych na terenie miasta Aleksandrowa Kujawskiego - Opracowanie dokumentacji projektowej ulic nr 2

Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00068135
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-25 09:49
Lokalizacja
Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8911558917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi sporządzania map

Wykonawcy

5 przyznanych

TOMASZ SMOLIŃSKIWłocławek, PL
61 500 PLN
Biuro Inżynierskie TeeS Tomasz SmolińskiWłocławek, PL
61 500 PLN
TOMASZ SMOLIŃSKIWłocławek, PL
61 500 PLN
TOMASZ SMOLIŃSKIWłocławek, PL
61 500 PLN
Biuro Inżynierskie TeeS Tomasz SmolińskiWłocławek, PL
61 500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.