Dostawa i tankowanie paliwa benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego do środków transportowych Nadleśnictwa Waliły
Nadleśnictwo Waliły
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00132024
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00132024/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-05 11:09
- Lokalizacja
- Waliły-Stacja, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a84f1b7-a668-4392-bdf3-93274c4cb53d
- Identyfikator
- 5420212792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowyBenzyna bezołowiowa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00132024 z dnia 2025-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i tankowanie paliwa benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego do środków transportowych Nadleśnictwa Waliły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Waliły
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białostocka 3
1.5.2.) Miejscowość: Waliły-Stacja
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-040
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: walily@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://walily.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_walily1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i tankowanie paliwa benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego do środków transportowych Nadleśnictwa Waliły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a84f1b7-a668-4392-bdf3-93274c4cb53d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.05.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów Nadleśnictwa Waliły w okresie od podpisania umowy do
dnia 31.12.2026 r. z zapewnieniem bezgotówkowego rozliczenia transakcji zakupu.
Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa wynosi odpowiednio:
• benzyna bezołowiowa PB 95: 500 litrów,
• olej napędowy: 30 000 litrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2025-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |