Termomodernizacja obiektów komunalnych szkół niepublicznych na terenie Gminy Tarnowiec – SP Nowy Glinik

GMINA TARNOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00068662
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00068662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-25 13:32
Lokalizacja
Tarnowiec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b6502ba-7470-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
6851602771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyPrzebudowa budynkówRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM HOLENDERKrosno, PL · lot 0
212 141,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00068662 z dnia 2022-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja obiektów komunalnych szkół niepublicznych na terenie Gminy Tarnowiec – SP Nowy Glinik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 211

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134255500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugtarnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowiec.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-publiczne.tarnowiec.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja obiektów komunalnych szkół niepublicznych na terenie Gminy Tarnowiec – SP Nowy Glinik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b6502ba-7470-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012723/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja obiektów komunalnych szkół niepublicznych na terenie Gminy Tarnowiec – SP Nowy Glinik, SP Roztoki, SP Wrocanka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00018261/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WG.271.1.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 172472,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest „Termomodernizacja obiektów komunalnych szkół niepublicznych na terenie Gminy Tarnowiec – SP Nowy Glinik” w miejscowości Nowy Glinik, adres: Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowym Gliniku, Nowy Glinik 88, 38-204 Tarnowiec
nr działki ewidencyjnej: 1052 obręb Nowy Glinik
Zakres obejmuje :
- modernizacje izolacji części strychowej stropu drewnianego: rozebranie warstwy cegły zalanej zaprawą wapienną i cementowo wapienną, oczyszczenie deskowania, impregnacja deskowania i konstrukcji drewnianej dachu środkami podnoszącymi ognioodporność, ułożenie izolacji, wykonanie podestu z płyt na ruszcie.
- wykonanie częściowej izolacji ścian fundamentowych od strony południowej, wschodniej i zachodniej budynku
- wymiana 2 szt lamp oświetlenia zewnętrznego na energooszczędne oprawy wraz z podejściami
- modernizacja stolarki drzwiowej i okiennej wraz z pracami uzupełniającymi (częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowe zgodnie z zakresem – dokumentacja techniczna)
- modernizacja daszków nad wejściami do budynku

Szczegółowy zakres inwestycji zawarty jest w dokumentacji załączonej do postępowania, STWiOR obrazującym zakres jak i sposób wykonania prac. Przedmiar prac zawiera orientacyjny zakres prac do wykonania.
Przedmiary robót stanowią element pomocniczy do kalkulacji ceny ofertowanej przez Wykonawcę za całość prac przewidzianych do realizacji.
Zakres prac obejmuje również inne prace konieczne do wykonania zamówienia nie ujęte w dokumentacji, a niezbędne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną, zasady wiedzy technicznej i przepisy prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262700-8 - Przebudowa budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212141,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330120,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212141,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLOEN Adam Holender

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842459340

7.3.3) Ulica: Tysiąclecia

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212141,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2022-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane