Modernizacja sali widowiskowej w Regionalnym Centrum Kultury w Pile

REGIONALNE CENTRUM KULTURY "FABRYKA EMOCJI"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00068739
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00068739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-25 13:52
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1275b235-885a-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
7642663243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00068739 z dnia 2022-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali widowiskowej w Regionalnym Centrum Kultury w Pile

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNE CENTRUM KULTURY "FABRYKA EMOCJI"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302117487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Staszica 1

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@rck.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rck.pila.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rckpila.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali widowiskowej w Regionalnym Centrum Kultury w Pile

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1275b235-885a-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00068739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049261/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja sali widowiskowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049963/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/02/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury – Fabryki Emocji w Pile.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego:
2.1 dokumentacji projektowo-kosztorysowej,
2.2 robót budowlanych polegających na odnowieniu i pracach konserwatorskich ścian, sufitów w całej sali widowiskowej wraz ze sceną, w szczególności:
- roboty rozbiórkowe w sali widowiskowej, demontaż urządzeń i elementów ozdobnych wraz z ich zabezpieczeniem,
- roboty naprawcze i malarskie w sali widowiskowej, balkonach, lożach i scenie,
- wykonanie nowej posadzki całości sceny wraz z konserwacją i malowaniem,
- wykonanie nowej posadzki sali widowiskowej i balkonu oraz w lożach,
- roboty instalacyjne, elektryczne i systemowe w sali widowiskowej i na scenie z uwzględnieniem przyszłych zmian technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przeprowadzonym postępowaniu zostały złożone dwie oferty:
1. COLOR S.C. Sebastian Waleński, Leszek Faściszewski, ul. Kosynierów 6a, 66-008.
Cena oferty brutto: 643.290,00 zł.
2. NOVA TERM sp. z o.o. sp. k., al. Powstańców Wlkp. 163a/6, 64-920 Piła.
Cena oferty brutto: 865.000,00 zł.
Kwota, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia to 470.000,00 zł.
W związku z tym, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, postępowanie zostało unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 643290,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 865000,00 PLN

2022-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane